ДТЕК Київські регіональні електромережі

07 Квітня, 2022 р., 19:38
6 квітня аварійні бригади енергетиків ДТЕК повністю або частково повернули світло в 26 населених пунктів Київській області, що були знеструмлені через бойові дії. Знову зі світлом 6 527 домівок, з них 258 – в населених пунктах, звільнених Збройними силами України від російських окупантів і які вже розмінували українські військові. Аварійно-відновлювальні роботи в області продовжуються, щойно бригади отримують можливість їх безпечно виконувати.
06 Квітня, 2022 р., 17:32
5 квітня аварійні бригади енергетиків ДТЕК повністю або частково повернули світло в 11 населених пунктів Київській області, що були знеструмлені через бойові дії. Знову зі світлом 2 725 домівок, з них 1 504 – в населених пунктах, звільнених Збройними силами України від російських окупантів і які вже розмінували українські військові. Аварійно-відновлювальні роботи в області продовжуються, щойно бригади отримують можливість їх безпечно виконувати.
05 Квітня, 2022 р., 14:29
4 квітня аварійні бригади ДТЕК Київські регіональні електромережі повністю або частково повернули світло у 24 населених пункти Київській області, що були знеструмлені через бойові дії. Знову зі світлом 7 696 домівок. Також електромонтери ДТЕК розпочали відновлювати електропостачання в районах Київщини, звільнених Збройними силами України від російських окупантів. Світло вже частково повернули в п’ять населених пунктів у Бучанському та Броварському районах, де нещодавно точились жорстокі бої і які вже розмінували українські військові. Аварійно-відновлювальні роботи в області продовжуються, щойно бригади отримують можливість їх безпечно виконувати.
01 Квітня, 2022 р., 13:51
31 березня аварійні бригади ДТЕК Київські регіональні електромережі повністю або частково повернули світло у 26 населених пунктів Києво-Святошинського, Бориспільського, Макарівського  районів Київської області, знеструмлених через бойові дії. Знову зі світлом 11 150 родин. Аварійно-відновлювальні роботи в області продовжуються, щойно бригади отримують можливість їх безпечно виконувати.
31 Березня, 2022 р., 13:55
30 березня аварійні бригади ДТЕК Київські регіональні електромережі повністю або частково у 48 населених пунктів Києво-Святошинського району Київської області, знеструмлених через бойові дії. Знову зі світлом 15 706 родин. Аварійно-відновлювальні роботи в області продовжуються, щойно бригади отримують можливість їх безпечно виконувати.
30 Березня, 2022 р., 13:12
Протягом 29 березня аварійні бригади ДТЕК Київські регіональні електромережі повернули світло для 18 180 родин у 41 населеному пункті Києво-Святошинського та Баришівського районів Київської області, знеструмлених через бойові дії. Аварійно-відновлювальні роботи в області продовжуються, щойно бригади отримують можливість їх безпечно виконувати.
29 Березня, 2022 р., 12:17
Протягом 28 березня аварійні бригади ДТЕК Київські регіональні електромережі частково повернули світло у 143 населених пункти Києво-Святошинського, Вишгородського, Бориспільского, Броварського, Макарівського районів Київської області, знеструмлених через бойові дії. Знову зі світлом 52 556 родин. Аварійно-відновлювальні роботи в області продовжуються, щойно бригади отримують можливість їх безпечно виконувати.
28 Березня, 2022 р., 09:19
26 березня аварійні бригади ДТЕК Київські регіональні електромережі частково повернули світло у 9 населених пунктів Києво-Святошинського, Вишгородського, Бориспільского районів Київської області, знеструмлених через бойові дії. Знову зі світлом 9 792 родини. Аварійно-відновлювальні роботи в області продовжуються, щойно бригади отримують можливість їх безпечно виконувати.
24 Березня, 2022 р., 13:12
23 березня аварійні бригади ДТЕК Київські регіональні електромережі частково повернули світло у 31 населений пункт Броварського, Бориспільського та Вишгородського районів Київської області, знеструмлених через бойові дії. Знову зі світлом 12 044 родини. Також електромонтери забезпечили додаткове резервне живлення лікарні у Києво-Святошинському районі, яку нещодавно було знеструмлено через обстріли. Аварійно-відновлювальні роботи в області продовжуються, щойно бригади отримують можливість їх безпечно виконувати.
23 Березня, 2022 р., 13:33
22 березня аварійні бригади ДТЕК Київські регіональні електромережі частково повернули світло у 19 населених пунктах Києво-Святошинського, Броварського, Баришівського та Бориспільського районів Київської області, знеструмлених через бойові дії. Знову зі світлом 6 409 родин. Аварійно-відновлювальні роботи в області продовжуються, щойно бригади отримують можливість їх безпечно виконувати.