Головне управління Пенсійного фонду України

Онлайн навчання для страхувальників

Головне управління Пенсійного фонду України у Київській області запрошує до навчання «Формування та подання страхувальником заяви-розрахунку по лікарняних через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України».

16:14:15 04.01.2023

До уваги платників!

З 1 січня 2023 року уповноваженим органом в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та від нещасного випадку на виробництві є Пенсійний фонд України. Це передбачено Законом України від 21.09.2022 № 2620-ІХ «Про внесення змін до Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» та Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 02.12.2022 № 1350.

08:07:08 04.01.2023

ПЕНСІЙНИЙ ФОНД КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ!

З 01 січня 2023 року набирає чинності Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» та Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» від 21.09.2022 № 2620-IX (далі - Закон № 2620).

08:12:53 30.12.2022

З 1 грудня житлові субсидії та пільги призначатимуть органи Пенсійного фонду України

Пенсійний фонд України у жовтні та листопаді виплатив українцям субсидії за вересень та жовтень, які були призначені органами соціального захисту населення. Починаючи з 1 грудня 2022 року Пенсійний фонд України буде не лише виплачувати, а й призначати житлові субсидії та пільги: тобто громадяни, які витрачають на оплату комунальних послуг більше, ніж 15% сукупного місячного доходу домогосподарства, з 1 грудня для призначення субсидії мають звертатися до органів Пенсійного фонду України. При цьому людина може самостійно обрати до якого саме сервісного центру Фонду їй зручно звернутися. Це не залежить від місця її офіційної реєстрації.

08:54:41 28.11.2022

Підвищення розміру пенсії за віком у разі відстрочки часу її призначення

Особі, яка набула право на пенсію за віком відповідно до Закону України “Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування”, але після досягнення пенсійного віку, передбаченого статтею 26 цього Закону, виявила бажання працювати і одержувати пенсію з більш пізнього віку, пенсія за віком призначається з урахуванням страхового стажу на день звернення за призначенням пенсії з підвищенням розміру пенсії за віком, обчисленого відповідно до статті 27 цього Закону, на такий відсоток:

13:01:29 29.09.2022

Кількість користувачів мобільного застосунку "Пенсійний фонд" станом на 12.05.2022 сягнула понад 596 тисяч.Мобільний застосунок "Пенсійний фонд" надає доступ до електронних сервісів Пенсійного фонду України у зручному форматі з мобільних пристроїв (смартфонів та планшетів).

14:22:51 13.05.2022

Головне управління Пенсійного фонду України у Київській області повідомляє про підвищення пенсійних гарантій для осіб, які входять до складу добровольчих формувань територіальних громад

Особи, які входять до складу добровольчих формувань територіальних громад, мають право на підвищені норми пенсійного забезпечення, які передбачені для військовослужбовців з числа учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни.

15:19:48 30.03.2022