Головне управління Пенсійного фонду України

Кількість користувачів мобільного застосунку "Пенсійний фонд" станом на 12.05.2022 сягнула понад 596 тисяч.Мобільний застосунок "Пенсійний фонд" надає доступ до електронних сервісів Пенсійного фонду України у зручному форматі з мобільних пристроїв (смартфонів та планшетів).

14:22:51 13.05.2022

Головне управління Пенсійного фонду України у Київській області повідомляє про підвищення пенсійних гарантій для осіб, які входять до складу добровольчих формувань територіальних громад

Особи, які входять до складу добровольчих формувань територіальних громад, мають право на підвищені норми пенсійного забезпечення, які передбачені для військовослужбовців з числа учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни.

15:19:48 30.03.2022

ПЕНСІЙНИЙ ФОНД КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ!

Головне управління ПФУ у Київській області повідомляє, що 04.03.2022 прийнято постанову Кабінету Міністрів України № 199 «Питання надання у 2022 році застрахованим особам одноразової матеріальної допомоги у зв’язку із втратою частини заробітної плати (доходу), робота (економічна діяльність) яких тимчасово зупинена внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні».

09:26:51 15.03.2022

ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ПЕНСІОНЕРАМ, ЩОБ УНИКНУТИ ВІДРАХУВАНЬ З ПЕНСІЇ

Відповідно до ст.50 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» суми пенсії, виплачені надмірно внаслідок зловживань з боку пенсіонера або подання страхувальником недостовірних даних, стягуються на підставі рішень територіальних органів Пенсійного фонду України чи в судовому порядку.

09:16:52 18.12.2021