Головне управління Пенсійного фонду України

24 Січня, 2024 р., 09:26
Учасники бойових дій та люди з інвалідністю унаслідок війни можуть безкоштовно здобути нову професію або підвищити кваліфікацію. Таку можливість їм надає служба зайнятості.
02 Листопада, 2023 р., 10:25
З травня 2023 року розпочав свою роботу Контакт-центр - єдиний безкоштовний багатоканальний телефон «гарячої лінії» Головного управління ПФУ, за номером 0 800 505 780.
02 Жовтня, 2023 р., 14:53
Статтею 20 Закону 2464 передбачено, що з метою обліку в електронній формі відомостей про трудову діяльність працівника страхувальник подає відомості про працівника щодо належності або неналежності осіб, які працюють, у тому числі підприємців, або забезпечують себе роботою самостійно, до професійних спілок та/або до осіб, які підлягають обов’язковим медичним оглядам. У відповідності до вимог вказаної статті Закону 2464 персоніфіковані відомості у разі їх відсутності в реєстрі застрахованих осіб, а також у разі зміни або уточнення зазначених відомостей подаються через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду з дотриманням вимог законів України "Про електронні документи та електронний документообіг" та "Про електронні довірчі послуги".
18 Серпня, 2023 р., 12:29
Пенсійний фонд України у серпні здійснює фінансування разової грошової виплати до Дня Незалежності України ветеранам війни, жертвам нацистських переслідувань, громадянам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною.
05 Травня, 2023 р., 13:00
Від 8 травня 2023 року розпочне свою роботу Контакт-центр Головного управління ПФУ у Київській області – єдина безкоштовна «гаряча телефонна лінія»!
29 Березня, 2023 р., 11:53
З 01 квітня 2023 року змінено адресу для листування (поштову адресу):
04 Січня, 2023 р., 16:14
Головне управління Пенсійного фонду України у Київській області запрошує до навчання «Формування та подання страхувальником заяви-розрахунку по лікарняних через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України».
04 Січня, 2023 р., 08:07
З 1 січня 2023 року уповноваженим органом в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та від нещасного випадку на виробництві є Пенсійний фонд України. Це передбачено Законом України від 21.09.2022 № 2620-ІХ «Про внесення змін до Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» та Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 02.12.2022 № 1350.