Головне управління Пенсійного фонду України

05 Липня, 2024 р., 16:14
На виконання постанови Уряду від 05.06.2024 № 650 “Деякі питання бронювання військовозобов’язаних під час воєнного стану” Пенсійним фондом України забезпечено інформаційну взаємодію між реєстром застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування (РЗО) та Єдиним державним реєстром призовників, військовозобов’язаних та резервістів.
24 Січня, 2024 р., 09:26
Учасники бойових дій та люди з інвалідністю унаслідок війни можуть безкоштовно здобути нову професію або підвищити кваліфікацію. Таку можливість їм надає служба зайнятості.
02 Листопада, 2023 р., 10:25
З травня 2023 року розпочав свою роботу Контакт-центр - єдиний безкоштовний багатоканальний телефон «гарячої лінії» Головного управління ПФУ, за номером 0 800 505 780.
02 Жовтня, 2023 р., 14:53
Статтею 20 Закону 2464 передбачено, що з метою обліку в електронній формі відомостей про трудову діяльність працівника страхувальник подає відомості про працівника щодо належності або неналежності осіб, які працюють, у тому числі підприємців, або забезпечують себе роботою самостійно, до професійних спілок та/або до осіб, які підлягають обов’язковим медичним оглядам. У відповідності до вимог вказаної статті Закону 2464 персоніфіковані відомості у разі їх відсутності в реєстрі застрахованих осіб, а також у разі зміни або уточнення зазначених відомостей подаються через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду з дотриманням вимог законів України "Про електронні документи та електронний документообіг" та "Про електронні довірчі послуги".
18 Серпня, 2023 р., 12:29
Пенсійний фонд України у серпні здійснює фінансування разової грошової виплати до Дня Незалежності України ветеранам війни, жертвам нацистських переслідувань, громадянам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною.
05 Травня, 2023 р., 13:00
Від 8 травня 2023 року розпочне свою роботу Контакт-центр Головного управління ПФУ у Київській області – єдина безкоштовна «гаряча телефонна лінія»!
29 Березня, 2023 р., 11:53
З 01 квітня 2023 року змінено адресу для листування (поштову адресу):