Електронне відображення пенсійного посвідчення

Механізм оформлення, виготовлення та видачі документів, що підтверджують призначення особі пенсії регулюється Порядком оформлення, виготовлення та видачі документів, що підтверджують призначення особі пенсії (далі - Порядок), затвердженим постановою правління Пенсійного фонду України 03 листопада 2017 року N 26-1.

08:50:40 30.06.2022

Українці, які постраждали від російської агресії, можуть отримати компенсацію від 5 000 до 30 000 євро

Для цього потрібно подати заяву до Європейського суду з прав людини протягом чотирьох місяців від моменту, коли ви постраждали від російської агресії, проте не пізніше від 16 січня 2023 року.

10:26:52 23.06.2022

Держпослуги на Гіді, що необхідні для перетину кордону

Плануєте виїзд із країни або вже виїхали, але потребуєте продовжити термін дії паспорта чи внести інформацію до паспорта про дитину? Зібрали добірку всіх необхідних послуг на Гіді. Користуйтеся, щоб подбати завчасно про всі потрібні документи та більше через них не хвилюватися.

11:21:11 21.06.2022

ЯК ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНІ ОСОБИ МОЖУТЬ ОДЕРЖАТИ ДОВІДКУ ЧЕРЕЗ ДІЮ? - ПОКРОКОВА ІНСТРУКЦІЯ

Наявність смартфону й доступу до мережі інтернет суттєво полегшить життя співгромадянам, які через війну вимушені переїхати в межах країни. У застосунку Дія внутрішньо переміщені особи можуть скористатися низкою корисних електронних послуг. Яких саме? - про це йтиметься у серії матеріалів, опублікованих найближчим часом.

09:55:49 13.06.2022

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН, ЯКІ МАЮТЬ СТАТУС УЧАСНИКА БОЙОВИХ ДІЙ

Повідомляємо про необхідність особистого звернення до відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Володарської селищної ради (ЦНАП) громадянам, які мають статус учасника бойових дій, на даний час не є військовослужбовцями, не перебувають на обліку в Пенсійному Фонді України та мають право на щорічну разову грошову допомогу до 5 травня, передбачену Постановою КМУ від 07.05.2022 № 540 «Деякі питання виплати у 2022 році разової грошової допомоги» та Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», «Про жертви нацистських переслідувань», для подачі документів на дану допомогу.

10:46:11 09.06.2022

Оновлено актуальний перелік громад у районах бойових дій, на ТОТ та тих, що в оточенні

Наказом Мінреінтеграції затверджено оновлений перелік, на основі якого внутрішньо переміщеним особам (ВПО) здійснюватимуть виплати. Нагадуємо, перелік не є фіксованим документом – він регулярно актуалізується.

13:41:33 24.05.2022