27 Лютого, 2024 р., 14:11
29 лютого 2024 року з 10.00 до 12.00 години завідувачем Володарської державної нотаріальної контори Білоцерківського районного нотаріального округу Київської області, Людмилою Дяченко, в рамках укладеного меморандуму між Центральним міжрегіональним управлінням юстиції (м. Київ) та Володарською селищною радою, в приміщенні Центру надання адміністративних послуг Володарської селищної ради (с-ще Володарка, вул. Кооперативна, 9) буде проводитись прийом громадян для надання безоплатних консультацій.
10 Січня, 2024 р., 13:24
19 січня 2024 року з 10.00 до 16.00 години приватним нотаріусом Білоцерківського районного нотаріального округу Київської області Олександром Клочком, в рамках укладеного меморандуму між Центральним міжрегіональним управлінням юстиції (м. Київ) та Володарською селищною радою, в приміщенні Центру надання адміністративних послуг Володарської селищної ради (смт Володарка, вул. Кооперативна, 9) буде проводитись прийом громадян для надання безоплатних консультацій.
27 Жовтня, 2023 р., 15:40
31 жовтня 2023 року з 10.00 до 16.00 години приватним нотаріусом Білоцерківського районного нотаріального округу Київської області Олександром Клочком, в рамках укладеного меморандуму між Центральним міжрегіональним управлінням юстиції (м. Київ) та Володарською селищною радою, в приміщенні Центру надання адміністративних послуг Володарської селищної ради (смт Володарка, вул. Кооперативна, 9) буде проводитись прийом громадян для надання безоплатних консультацій.
25 Серпня, 2023 р., 10:41
31 серпня 2023 року з 09.00 до 13.00 години нотаріусом Білоцерківського районного нотаріального округу Київської області Ганною Полєжаєвою, в рамках укладеного меморандуму між Центральним міжрегіональним управлінням юстиції (м. Київ) та Володарською селищною радою, в приміщенні Центру надання адміністративних послуг Володарської селищної ради (смт Володарка, вул. Кооперативна, 9) буде проводитись прийом громадян для надання безоплатних консультацій.
21 Липня, 2023 р., 10:53
28 липня 2023 року з 08.00 до 12.00 години завідувачем Володарської державної нотаріальної контори Білоцерківського районного нотаріального округу Київської області, Людмилою Дяченко, в рамках укладеного меморандуму між Центральним міжрегіональним управлінням юстиції (м. Київ) та Володарською селищною радою, в приміщенні Центру надання адміністративних послуг Володарської селищної ради (смт Володарка, вул. Кооперативна 9) буде проводитись прийом громадян для надання безоплатних консультацій.
26 Червня, 2023 р., 09:36
Нагадуємо, що відділом "Центр надання адміністративних послуг" виконавчого комітету Володарської селищної ради впроваджується система попереднього запису для отримання адміністративних послуг у зручний для вас спосіб!
24 Травня, 2023 р., 15:12
18 квітня 2023 року Кабінет Міністр України ухвалив постанову “Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо надання окремих видів грошової допомоги, пільг і житлових субсидій”.
24 Травня, 2023 р., 10:49
30 травня 2023 року з 10.00 до 16.00 години приватним нотаріусом Білоцерківського районного нотаріального округу Київської області, Олександром Клочком, в рамках укладеного меморандуму між Центральним міжрегіональним управлінням юстиції (м. Київ) та Володарською селищною радою, в приміщенні Центру надання адміністративних послуг Володарської селищної ради (смт Володарка, вул. Кооперативна 9) буде проводитись прийом громадян для надання безоплатних консультацій.
23 Травня, 2023 р., 09:28
Ми раді оголосити, що з метою поліпшення надання адміністративних послуг, відділом "Центр надання адміністративних послуг" виконавчого комітету Володарської селищної ради впроваджується система попереднього запису для отримання послуг в онлайн-режимі.
30 Березня, 2023 р., 14:30
Відповідно до прийнятої Кабінетом Міністрів України Постанови № 265 від 07.02. 2022 р. «Деякі питання декларування і реєстрації місця проживання та ведення реєстрів територіальних громад», документом, що підтверджує відомості про місце проживання (перебування) особи або інформацію про відсутність таких відомостей на дату та час його формування, є витяг із реєстру територіальної громади. Згідно з абзацом 2 пункту 1 статті Закону України "Про надання публічних (електронних публічних) послуг щодо декларування та реєстрації місця проживання в Україні"  витяг з реєстру територіальної громади (РТГ) - документ у паперовій або електронній формі, що підтверджує відомості про місце проживання (перебування) особи або інформацію про відсутність таких відомостей на дату та час формування витягу.