Новини

Використання електронного підпису як засобу ідентифікації під час користування електронними сервісами

09:24:36 22.07.2021

Зразки заповнення нових бланків для отримання субсидії

19.05.2021 Урядом прийнято постанову № 505 «Деякі питання призначення житлових субсидій», яка уточнює зміни до Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848 (далі – Положення).

10:55:13 23.06.2021

Актуальні питання призначення субсидій

Нові правила призначення і нарахування субсидій викликають багато запитань у існуючих та потенційних отримувачів. Міністерство соціальної політики України відібрало питання, що найчастіше зустрічаються, і підготувало вичерпні відповіді.

10:55:37 01.06.2021

До уваги отримувачів житлових субсидій!

Уряд під час чергового засідання 19 травня 2021 року, вніс зміни до Порядку призначення житлових субсидій та прийняв постанову Кабінету Міністрів України від 19.05.2021 року № 505 «Деякі питання призначення житлових субсидій», якою установлено наступне:

09:30:24 26.05.2021

Міністерство цифрової трансформації України інформує!

Одним із найзручніших засобів для користування цифровими сервісами або е-документообігом є електронний підпис. Для ідентифікації автора електронного документа може використовуватися електронний підпис. Накладанням електронного підпису завершується створення електронного документа.

09:07:02 05.05.2021