Новини

З 1 жовтня виплачувати призначені органами соціального захисту населення субсидії та пільги буде Пенсійний фонд України

16.09.2022, Урядом України прийнято постанову «Про надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу Пенсійним фондом України».

09:31:31 20.09.2022

ВПО зможуть отримувати соціальні послуги за місцем перебування

З 1 жовтня Мінсоцполітики впроваджує в усіх регіонах України Єдину інформаційну систему соціальної сфери (ЄІССС), повідомляє урядовий портал. Це дозволяє централізувати призначення, нарахування та виплати для ВПО, що значно прискорить отримання допомоги та розв’язання проблемних питань переселенців.

12:56:55 09.09.2022

ГО «Вектор прав людини» - правозахисна організація, що багато років працює в сфері захисту права на справедливий суд, розвитку освіти в сфері прав людини. Із повномасштабним вторгнення росії на територію України, як і багато інших, ми розширили свою діяльність. Команда ГО «Вектор прав людини» спільно з партнерами у квітні започаткувала онлайнову лінію допомоги «Психологічна та правова допомога для людей з інвалідністю в умовах воєнного стану».

12:01:17 07.09.2022

З 1 жовтня власники житла, які розмістили у себе ВПО, отримуватимуть 900 гривень замість 450 гривень за кожну таку особу на місяць

6 вересня Уряд уклав оновлений Меморандум із Товариством Червоного Хреста України. Ця домовленість відбулася за сприяння Мінреінтеграції. Вона дозволить збільшити фінансування на компенсації людям, які надали тимчасове житло внутрішнім переселенцям у межах програми «Прихисток».

10:24:02 07.09.2022

Держпослуги на Гіді для безробітних

Український ринок праці поступово відновлюється — компанії повертаються чи релокуються, відкриваються нові бізнеси та справи. Ділимося добіркою найактуальніших держпослуг для тих, хто ще шукає своє місце та фінансовий тил.

09:33:43 26.08.2022

Пенсійні послуги - на Гіді

Не обов'язково ходити в держоргани, щоб дізнатися, як отримати пенсійні виплати. Зробити це можна, не виходячи з дому, онлайн на порталі Гід з державних послуг.

16:01:06 03.08.2022

Як надати психологічну підтримку собі та близьким під час війни

Психологічний стан і здоров’я під час воєнних дій є вкрай важливими. Зараз, під час російської агресії, велика кількість українців переживають виснаження, спустошення, втому, відчувають тривогу й напругу.

08:38:04 15.07.2022

Усе, що потрібно для керування транспортом — на Гіді

Мінцифра зібрала підбірку держпослуг, без яких керування транспортом було б неможливе. Перевезення вантажу та отримання на нього дозволу, отримання посвідчення водія або реєстрацію (перереєстрацію) транспортних засобів… На Гіді є все, хай там що ви не планували.

14:00:40 08.07.2022