Відділ соціального захисту населення

До уваги осіб з інвалідністю!

Відділ соціального захисту населення Володарської селищної ради інформує, що з метою організації забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення інформуємо про застосування Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення і виплати грошової компенсації вартості за самостійно придбані технічні та інші засоби реабілітації (далі – Порядок), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 05.04.2021 № 321 (зі змінами, що набрали чинності 01.06.2021).

14:33:20 24.09.2021

До уваги осіб з інвалідністю!

Відділ соціального захисту населення Володарської селищної ради з метою диспансерного контролю стану здоров’я та забезпечення потреб у протезно-ортопедичних виробах осіб з інвалідністю повідомляє, що виїзна медична бригада Центру комплексної реабілітації Київського казенного експериментально протезно-ортопедичного підприємства 05.10.2021 року буде проводити прийом громадян на території Білоцерківського району за адресою  м. Біла Церква, вул. Ярослава Мудрого, 2 у приміщенні Управління соціального захисту населення Білоцерківської міської ради.

10:15:44 23.09.2021

Підвищення рівня пенсійного забезпечення дітей з інвалідністю внаслідок Чорнобильської катастрофи (право вибору)

Пунктом 6 частини третьої статті 30 Закону України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” (далі - Закон) передбачено дітям з інвалідністю, інвалідність яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою, виплату державної соціальної допомоги, розмір якої підвищується на 50 процентів від розміру, передбаченого абзацом 5 частини першої статті 2 Закону України “Про державну соціальну допомогу особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю”.

15:01:14 17.09.2021