Білоцерківське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування

З початку року до управління соціального страхування Київщини надійшло 157 повідомлень про нещасні випадки/гострі профзахворювання

З початку року до відділень управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області надійшло та зареєстровано 157 повідомлень (13 – зі смертельним наслідком) про нещасні випадки/гострі професійні захворювання (отруєння).

13:13:36 12.05.2022

Фонд виплатив 651 млн грн щомісячних страхових виплат за квітень

Фонд соціального страхування України продовжує здійснювати страхові виплати за квітень – станом на сьогодні щомісячні виплати отримали майже 100 тисяч потерпілих на виробництві та членів їх родин. Загалом перераховано на банківські картки або доставлено листоношами вже 651 мільйон гривень квітневих страхових виплат.

13:08:31 12.05.2022

За I квартал фахівці управління соцстрахування Київщини перевірили понад 1,6 тис. лікарняних, 167 лікарняних видані з порушеннями

Протягом І кварталу цього року фахівці управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області провели 2 планові та 26 позапланових перевірок закладів охорони здоров’я з питань обґрунтованості видачі/продовження листків непрацездатності застрахованим особам, під час яких проаналізовано 185 листків непрацездатності, а також 1455 листків непрацездатності під час перевірок страхувальників.

11:43:01 25.04.2022

В управлінні соцстрахування Київщини перебуває на обліку 189 тис. страхувальників

Станом на 01 квітня 2022 року в управлінні виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області на обліку перебуває 189 тис. страхувальників, з яких: юридичні особи – 77,88 тис. (41,2%), фізичні особи – підприємці 111,07 тис. (58,8%) та члени фермерського господарства – 0,05 тис. (0,03%).

11:36:20 25.04.2022

На Київщині майже 4,2 тисячі потерпілих отримують страхові виплати

Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області щомісячно здійснює страхові виплати потерпілим (членам їх сімей), кількість яких станом на 01 квітня цього року становить 4177 осіб, з них: осіб з інвалідністю I групи – 85 осіб, II групи – 414 осіб, III групи – 1828 осіб, а також 1563 потерпілих, які мають відсоток втрати працездатності без групи інвалідності, та 287 осіб, які мають право на щомісячні страхові виплати в разі втрати годувальника.

13:43:08 21.04.2022

Е-лікарняні можна оплачувати без зміни статусу на «готовий до сплати»

Після відновлення роботи Електронного реєстру листків непрацездатності, доступ до якого призупинявся на початку війни, деякі електронні лікарняні залишились у статусі «закритий» попри вичерпання строків. Про це повідомляє пресслужба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України.

13:42:13 12.04.2022

На час війни призначити лікарняні можна на підставі листка на роздрукованому бланку: як подати заяву-розрахунок

Через бойові дії, ускладнену логістику і технічні обмеження, створення електронних лікарняних або видача паперових листків непрацездатності сьогодні можуть бути ускладнені.

13:27:28 11.04.2022

Реєстр електронних лікарняних відновив роботу

Електронний реєстр листків непрацездатності Пенсійного фонду України відновив свою роботу в повному обсязі. Усі е-лікарняні, за якими роботодавці не встигли оформити заяву-розрахунок через відсутність доступу до реєстру, тепер можуть бути опрацьовані та подані до Фонду соціального страхування України на оплату.

14:28:06 31.03.2022

Перелік та контакти відділень Фонду, які продовжують прийом в умовах воєнного стану

Попри впровадження в Україні воєнного стану фахівці Фонду соціального страхування України продовжують роботу задля надання усіх видів допомог і страхових виплат. Однак, на жаль, приміщення та будівлі деяких робочих органів Фонду були зруйновані внаслідок російської агресії.

14:14:39 31.03.2022