Засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Склад комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті Володарської селищної ради

ПРОТОКОЛИ:

Протокол № 1 засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті Володарської селищної ради (від 19.01.2021)

Протокол № 2 чергового засідання Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (від 27.01.2021)

Протокол № 3 позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті Володарської селищної ради (від 08.02.2021)

Протокол № 4 засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті Володарської селищної ради (від 25.02.2021)

Протокол № 5 позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті Володарської селищної ради (від 04.03.2021)

Протокол № 6 позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті Володарської селищної ради (від 09.03.2021)

Протокол № 7 позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті Володарської селищної рад (від 12.03.2021)

Протокол № 8 позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті Володарської селищної ради (від 15.03.2021)

Протокол № 9 позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті Володарської селищної ради (від 18.03.2021)

Протокол № 10 позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті Володарської селищної ради (від 19.03.2021)

Протокол № 11 позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті Володарської селищної ради (від 23.03.2021)

Протокол № 12 позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті Володарської селищної ради (від 02.04.2021)

Протокол № 13 позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті Володарської селищної ради (від 09.04.2021)

Протокол № 14 позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті Володарської селищної ради (від 15.04.2021)

Протокол № 15 позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті Володарської селищної ради (від 23.04.2021)

Протокол № 16 позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті Володарської селищної ради (від 30.04.2021)

Протокол № 17 позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті Володарської селищної ради (від 31.05.2021)

Протокол № 18 позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті Володарської селищної ради (від 14.06.2021)

Протокол № 19 позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті Володарської селищної ради (від 27.07.2021)

План роботи комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій  при виконавчому комітеті Володарської селищної ради на І півріччя 2021 року

Склад комісії щодо контролю за дотриманням виконання протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-COV-2

Склад єдиного оперативного штабу для реагування на надзвичайні ситуації та їх запобігання впродовж осінньо-зимового та весняно-літнього періодів у 2021 році (також з питань пропуску льодоходу, повеней та паводків)

План основних заходів Володарської селищної ради, установ, підприємств та організацій Володарської територіальної громади Київської області щодо підготовки та пропуску льодоходу, повені та паводків у 2021 році

Графік чергування підприємств на період пропуску весняної повені та паводку у 2021 році

ПЛАН ЗАЛУЧЕННЯ СИЛ ТА ЗАСОБІВ НА ГАСІННЯ ПОЖЕЖ  НА СМІТТЄЗВАЛИЩАХ НА ТЕРИТОРІЇ ВОЛОДАРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

ПЛАН ЗАЛУЧЕННЯ СИЛ ТА ЗАСОБІВ НА ГАСІННЯ ПОЖЕЖ НА ТЕРИТОРІЇ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ ВОЛОДАРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ