Оголошення

ПЛАНОВІ ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ В СЕЛИЩІ ВОЛОДАРКА, СЕЛАХ ЗАВАДІВКА, РАЧКИ, ПАРХОМІВКА, ОЖЕГІВКА, ЛОБАЧІВ, МАТВІЇХА

Володарський підрозділ ПАТ ДТЕК Київські регіональні електромережі повідомляє, що у зв’язку з виконанням планових робіт по ремонту обладнання планується перерва в електропостачанні.

08:27:21 20.09.2021

Повідомлення про засідання громадської ради при виконавчому комітеті Володарської селищної ради

21 вересня 2021 року о 16.00 год. у великому залі засідань селищної ради за адресою: площа Миру, 4, смт Володарка, відбудеться засідання Громадської ради при виконавчому комітеті селищної ради.

14:30:14 17.09.2021

До уваги!

Інформаційне повідомлення про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки об’єктів нерухомості

12:54:59 13.09.2021

До уваги!

Санаторно-курортне лікування та оздоровлення постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, та членів їх сімей (при здійсненні заходів із психологічної реабілітації), членів сімей загиблих (померлих) таких осіб.

12:18:50 07.09.2021