Оголошення

ДО УВАГИ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ З ХАРКІВСЬКОЇ, ХЕРСОНСЬКОЇ, ДОНЕЦЬКОЇ, ЛУГАНСЬКОЇ, ЗАПОРІЗЬКОЇ, ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ТА МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ

27.01.2023 з 09:00 до 12:00 у Центрі волонтерської допомоги при виконавчому комітеті Володарської селищної ради для внутрішньо переміщених осіб, які прибули з 24.02.2022 до Володарської селищної територіальної громади з деокупованих територій та територій, де ведуться активні бойові дії, проводитиметься видача гуманітарної допомоги (продуктових наборів) від Київської обласної військової адміністрації.

15:47:16 25.01.2023

У КИЇВСЬКІЙ ОВА ПРАЦЮЄ «ГАРЯЧА ЛІНІЯ» ДЛЯ ЗВЕРНЕНЬ ЖИТЕЛІВ РЕГІОНУ

У Київській обласній військовій адміністрації працює «гаряча лінія» для звернення громадян. Прийом заявок здійснюється за номером телефону: (044) 363 07 34. Кол-центр працює з понеділка по п’ятницю з 09:00 до 18:00.

13:46:59 25.01.2023

Допомога для облаштування укриттів

В рамках ініціативи «Спільно до навчання», започаткованої Міністерством освіти і науки у співпраці з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та першою леді України для підтримки освітнього процесу в 2022/2023 навчальному році, опорні заклади освіти Володарський ліцей та Володарський ліцей ім. В. П. Мельника отримали допомогу для облаштування укриттів: 10 вогнегасників, 500 сидінь з пінополіуретану, 5 ручних водяних помп, 15 контейнерів для води, 25 упаковок для гігієни, 5 дерев’яних поличок для ємностей з водою, 500 ковдр середньої термостійкості.

14:42:05 20.01.2023

Розпочато діяльність осередку Білоцерківської міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста України

Цьогоріч за ініціативи секретаря селищної ради Сергія Миколаєнка в селищі Володарка розпочав діяльність осередок Білоцерківської міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста України.

08:08:25 20.01.2023

Опитування ветеранів/ветеранок для виявлення зацікавлених у створенні та розбудові сімейних фермерських господарств

Анкета для заповнення розміщена за посиланням:  https://forms.gle/4qu5vuxTa1q1aYUv7 Це опитування проводиться з метою подальшого наданням ветеранам і ветеранкам війни, які зацікавлені у створенні та розбудові сімейних фермерських господарств, інформаційно - консультаційного супроводу і навчання основам фермерства і кооперації.

08:54:56 19.01.2023

Гуманітарна допомога для внутрішньо переміщених осіб та родин зі складними життєвими обставинами

У Володарській селищній територіальній громаді триває роздача гуманітарної допомоги для внутрішньо переміщених осіб та родин зі складними життєвими обставинами організована Міжнародним Благодійним Фондом AiBi Amici dei Bambini «Друзі Дітей Україна» та фінансується Урядом Італії (AICS – Італійська агенція співробітництва в галузі розвитку).

10:25:38 17.01.2023

Шановна громадо!

Прощання з нашим Захисником Олександром Віталійовичем Костюком, який помер 14 січня 2023 року, відбудеться завтра, 17 січня 2023 року, о 12:30 в селищі Володарка (вулиця Дружби, 51).

22:03:07 16.01.2023