Комунальна власність

Про затвердження Переліку об’єктів комунальної власності Володарської селищної територіальної громади, що підлягають приватизації у 2021 році

Про затвердження переліків першого та другого типів об’єктів комунальної власності Володарської селищної територіальної громади

Про затвердження переліків першого та другого типів об’єктів комунальної власності Володарської селищної територіальної громади  в новій редакції (від 28 січня 2022 року)

Про затвердження Переліку об’єктів комунальної  власності Володарської селищної територіальної громади, що підлягають приватизації у 2022 році (від 28 січня 2022 року)

Про затвердження переліків першого та  другого типів об’єктів комунальної власності  Володарської селищної територіальної громади  в новій редакції (від 07 лютого 2023 року)

Про затвердження Переліку об’єктів комунальної власності Володарської селищної територіальної громади, що підлягають приватизації у 2023 році (від 07 лютого 2023 року)