Про ЦНАП

E-mail:     volodarka_сnap@ukr.net

Сайт:       https://volodarska-gromada.gov.ua/

Начальник «ЦНАП»: Грінцевич Надія Миколаївна

10 березня відбулося урочисте відкриття новоствореного Володарського відділу центру надання адміністративних послуг (ЦНАП).  ЦНАП – це можливість для жителів громади безперешкодно, без черг, швидко та якісно отримувати адміністративні послуги. Центр функціонує за принципом відкритого простору, орієнтований на різні групи населення.

Центр надання адміністративних послуг надаватиме понад 100 адміністративних послуг, зокрема, у сферах: державної реєстрації бізнесу, державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, реєстрації місця проживання, послуг соціального характеру, а також, адміністративні послуги, що пов’язані з використанням даних Державного земельного кадастру та адміністративні послуги у галузі житлових субсидій, пільг.

Якість, швидкість та доступність - основні принципи роботи Центру надання адміністративних послуг. Новостворений ЦНАП - це крок на шляху до сервісної держави, що робить спілкування громадян та влади комфортним та ефективним і значно покращує якість життя мешканців громади.