Державна служба зайнятості

Увага, стартував новий курс профорієнтації ветеранів і ветеранок АТО/ООС

У межах Програми реінтеграції ветеранів, яку реалізує IREX, було розроблено онлайн-курс для ветеранів та ветеранок. Проєкт створено ветеранами, військовими психологами і кращими фахівцями ринку праці України.

12:25:43 05.01.2022

Міні-ярмарок вакансій

Вже вкотре Володарська районна філія Київського обласного центру зайнятості запропонувала своїм клієнтам прийняти участь в міні-ярмарку вакансій. Такий захід дає можливість забезпечити роботодавця кваліфікованими кадрами, а безробітним  - знайти омріяну роботу.

15:33:17 23.12.2021

До уваги безробітних громадян та шукачів роботи!

22 грудня 2021 року о 10-00 в приміщенні Володарської районної філії Київського обласного центру зайнятості відбудеться міні-ярмарок вакансій за участю представників ТОВ «РОСАВА ТАЙЕРС» м.Біла Церква.

14:18:54 20.12.2021

Презентація прикордонної служби

15 грудня 2021 року клієнти  Володарської районної філії Київського обласного центру зайнятості знайомилися з вакантними посадами Державної прикордонної служби України, які презентував начальник відділу комплектування Окремого контрольно-пропускного пункту "Київ" Анатолій Заречний. Захід проходив в режимі он-лайн. На сьогодні в ДПСУ вакантні військові посади – інспекторів прикордонної служби; водіїв (категорія В, С, Д, Е); зв’язківців; кухаря (наявність диплому про освіту).

14:03:33 20.12.2021

Зустріч з роботодавцем

14 грудня 2021 року відбулася робоча зустріч директора Володарської районної філії Київського обласного центру зайнятості Володимира Яценка з директором ТОВ «Завод технологічних інновацій» Віталієм Скибою. Метою зустрічі було укомплектування вакансії головного бухгалтера та налагодження ефективної співпраці центру зайнятості з даним підприємством.

10:38:32 16.12.2021