Державна служба зайнятості

Графік проведення вебінарів та семінарів (28 листопада - 2 грудня 2022 року)

Фахівці Київської обласної служби зайнятості разом з соціальними партнерами підготували для вас цікаві тренінги, зустрічі з роботодавцями та майстер-класи, які допоможуть розібратися з ситуацією на ринку праці Київщини та навчать, як успішно працевлаштуватися.

08:44:56 28.11.2022

Графік проведення вебінарів та семінарів (14 - 18 листопада 2022 року)

Запрошуємо всіх учасників ринку праці Київщини на зустрічі з представниками органів місцевої влади та самоврядування, фахівцями служби зайнятості, соціальними партнерами та роботодавцями, які відбуваються за ініціативи Київської обласної служби зайнятості.

10:15:19 14.11.2022

Графік проведення вебінарів та семінарів (7 - 11 листопада 2022 року)

08:30:43 07.11.2022

ЄДИНИЙ ПОРТАЛ ВАКАНСІЙ - НАЙКОРОТШИЙ ШЛЯХ ДО ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ

Оновлений ресурс для шукачів роботи та роботодавців «Єдиний портал вакансій» (https://jobportal.dcz.gov.ua), з вдосконаленим алгоритмом пошуку роботи за професією, доступний для всіх шукачів роботи та відкриває широкі можливості швидкого пошуку актуальних вакансій.

16:15:13 01.11.2022

Які зміни відбулися у законодавстві про зайнятість населення?

Сфера зайнятості продовжує адаптуватися до нових викликів у бік підвищення ефективності активних програм та доступності надаваних послуг. Значним кроком на цьому шляху стало ухвалення 21.09.2022 р. Закону України № 2622-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування служби зайнятості, соціального страхування на випадок безробіття, сприяння продуктивній зайнятості населення, у тому числі молоді, та впровадження нових активних програм на ринку праці».

16:09:52 01.11.2022

Визначено порядок припинення трудового договору у разі смерті роботодавця

Нагадаємо, що пунктом 81 частини 1 статті 36 Кодексу законів про працю України визначена одна з підстав припинення трудового договору, а саме: смерть роботодавця - фізичної особи або набрання законної сили рішенням суду про визнання такої фізичної особи безвісно відсутньою чи про оголошення її померлою.

08:23:55 28.10.2022

На отримання мікрогранту на створення або розвиток власної справи надійшло до Київського обласного центру зайнятості 1226 заявок

Сьогодні у кожного є можливість отримати допомогу від держави на створення  або розвиток власного бізнесу.  Київська обласна служба зайнятості  запрошує усіх, хто має бізнес-ідею та бажає її втілити, подати заявку для отримання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу. Розмір гранту - від 50 тис. до 250 тис. грн

14:43:52 13.10.2022

ПЛАН ЗАХОДІВ ЦЕНТРІВ РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМНИЦТВА (жовтень 2022 року)

Повний спектр послуг для започаткування власної справи – консультації та тренінги з профорієнтації, надання консалтингових послуг у сфері бізнес-планування, ведення та розвитку власної справи, інвестиційна та кредитна підтримка, сприяння у пошуку партнерів, надання консультацій та допомоги від соціальних партнерів – і все це на безоплатній основі  можуть отримати мешканці Київщини. Центр розвитку підприємництва дозволяє отримати підприємцям не тільки поради та консультації, а й сприяє у пошуку необхідних приміщень, устаткування, надає допомогу в оформленні всіх необхідних дозволів та документів.

09:25:28 07.10.2022

Центр розвитку підприємництва

Для стимулювання розвитку підприємництва, підтримки малого та середнього бізнесу у Києво-Святошинському районному, Білоцерківському міськрайонному, Броварському міськрайонному центрах зайнятості  та Переяслав-Хмельницькій міськрайонній філії Київського обласного центру зайнятості працюють Центри розвитку підприємництва - сучасна технологія єдиного середовища підтримки всіх бажаючих започаткувати та розвивати власну справу.

11:05:54 06.10.2022