Державна служба зайнятості

Володарська районна філія Київського обласного центру зайнятості інформує

Однією з активних програм Державної служби зайнятості щодо фінансової підтримки діяльності суб`єктів господарювання є компенсація роботодавцю частини фактичних витрат, пов`язаних із сплатою єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування (пункт 3 статті 24 Закону України «Про зайнятість населення»).

14:22:24 10.09.2021

Державна служба зайнятості відзначила кращих підприємців

Уже традиційно у першу неділю вересня, згідно з Указом Президента України, у нашій державі відзначається День підприємця. У  цей день  ми вітаємо енергійних, ініціативних людей, які зуміли організувати і успішно розвинути свою справу, людей, які не  тільки забезпечили роботою себе, але й інших, створивши нові робочі місця.  До цієї традиції долучилася Володарська районна філія Київської обласної служби зайнятості. За дорученням директора Київського обласного центру зайнятості Дениса Дармостука, директор Володарської філії Володимир Яценко вручив Подяку фізичній особі – підприємцю Малій Анастасії Олегівні та висловив сподівання на подальшу співпрацю з державною службою зайнятості.

15:39:21 06.09.2021

Яка робота вважається підходящою?

Згідно із Законом України «Про зайнятість населення» підходящою для безробітного вважається робота, що відповідає освіті, професії (спеціальності), кваліфікації особи з урахуванням доступності транспортного обслуговування, встановленої рішенням місцевої державної адміністрації, виконавчого органу відповідної ради.

15:11:09 01.09.2021

Робоча зустріч директора Володарської районної філії Київського обласного центру зайнятості

Днями відбулася робоча зустріч директора Володарської районної філії Київського обласного центру зайнятості Володимира Яценка з тимчасово виконуючим обов’язки начальника 4 відділу Білоцерківського районного територіального центру комплектування та надання соціальної підтримки майором Володимиром Ярмоленком. Зустріч відбулася в рамках проєкту «Соціально-економічна підтримка реінтеграції ветеранів конфлікту на сході України та членів їх сімей». Метою проєкту є сприяння реінтеграції ветеранів АТО/ООС через допомогу в професійному навчанні, перекваліфікації та підвищенні кваліфікації. Учасники можуть отримати грант до 400 євро на навчання.

14:53:09 16.08.2021

Вебінар для безробітних!

Вже стали традиційними вебінари, які проводять для безробітних фахівці Київського обласного центру зайнятості. Дані заходи допомагають підвищити конкурентоспроможність та знайти омріяну роботу. 15 липня клієнти Володарської районної філії долучилися до вебінару «Soft skills  для працевлаштування: чим зацікавити роботодавця?», який провела Ірина Ростовікова, та дізнавалися що таке «м’які навички», як їх самостійно розвинути та як вони допоможуть в подальшому працевлаштуванні.

10:05:50 19.07.2021

Державна прикордонна служба України пропонує роботу

16 липня 2021 року в приміщенні Володарської  районної філії Київського обласного  центру зайнятості було проведено міні – ярмарок вакансій за участю начальника відділу комплектування Окремого контрольно-пропускного пункту «Київ» Державної прикордонної служби України полковника Анатолія Заречного.

09:36:36 19.07.2021

240 неоформлених за 2 дні. Перші результати інспекційної кампанії!

З 1 липня на всій території України стартувала інспекційна кампанія з питань виявлення неоформлених трудових відносин, до якої залучені інспектори праці, представники Національної поліції, Державної податкової служби, Державної служби України з безпеки на транспорті, Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками, Державної міграційної служби та органів місцевого самоврядування.

16:48:24 13.07.2021

Інформаційний семінар за участі представника управління Пенсійного фонду

09 липня в Володарській районній філії Київського обласного центру  зайнятості відбувся інформаційний семінар для безробітних за участю головного спеціаліста ВЗНБ№3 фінансово-економічного управління  ГУ ПФУ у Київській області Лариси Халдай, яка надала докладні роз’яснення щодо електронних послуг, які надаються органами Пенсійного фонду України, щодо переваг отримання легальної заробітної плати, проблем детінізації, легалізації ринку праці та відповідальності роботодавців, що виплачують заробітну плату найманим працівникам «у конвертах» відповідно чинного законодавства, щодо добровільної участі у системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування, щодо порядку отримання довідок за формами ОК-7 та ОК-5, щодо СМС-інформування – сервісне нововведення Пенсійного фонду України, щодо популяризації дистанційних ресурсів, щодо ключових положень Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій», а також, роз’яснення щодо виплат Пенсійного фонду.

10:50:57 12.07.2021

Онлайн міні-ярмарок вакансій ГУ Пенсійного фонду України в м. Києві

Для швидкого та якісного укомплектування вакансій 07 липня 2021 року в приміщенні Володарської районної філії Київського обласного центру зайнятості був проведений міні-ярмарок вакансій за участі ГУ Пенсійного фонду України в м. Києві, який відбувся в онлайн форматі на платформі ZOOM. До заходу долучилось 5 претендентів з числа безробітних осіб, які відповідають вимогам, та які бажають бути працевлаштовані на заявлені вакансії.

10:39:43 12.07.2021