Білоцерківський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки

23 Лютого, 2022 р., 11:43
Про це Президент Володимир ЗЕЛЕНСЬКИЙ повідомив у відеозверненні до українців увечері 22 лютого.
31 Січня, 2022 р., 09:35
На виконання Закону України «Про основи національного спротиву» на даний час розпочато набір на вакантні посади для проходження військової служби за контрактом в батальйоні територіальної оборони Білоцерківського району.
31 Січня, 2022 р., 09:26
Запрошуємо бажаючих на військову службу за контрактом до 72 окремої механізованої бригади (військова частина А2167). Частина дислокується у місті Біла Церква.
07 Січня, 2022 р., 14:55
Резервісти Збройних Сил України — це громадяни України, які у добровільному порядку проходять службу у військовому резерві Збройних Сил України та інших військових формуваннях на підставі контракту.
28 Грудня, 2021 р., 16:35
Міністерство оборони України звертає увагу органів місцевого самоврядування на необхідність діяти у межах своєї компетенції та не допускати неузгоджених кроків і заяв, які йдуть всупереч положенням Закону України «Про основи національного спротиву», можуть ввести громадян в оману і зашкодити інтересам оборони держави.