Білоцерківський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки

ДО УВАГИ!

На виконання Закону України «Про основи національного спротиву» на даний час розпочато набір на вакантні посади для проходження військової служби за контрактом в батальйоні територіальної оборони Білоцерківського району.

09:35:09 31.01.2022

ДО УВАГИ!

Запрошуємо бажаючих на військову службу за контрактом до 72 окремої механізованої бригади (військова частина А2167). Частина дислокується у місті Біла Церква.

09:26:39 31.01.2022

Питання оборони країни - не тема для політичного піару

Міністерство оборони України звертає увагу органів місцевого самоврядування на необхідність діяти у межах своєї компетенції та не допускати неузгоджених кроків і заяв, які йдуть всупереч положенням Закону України «Про основи національного спротиву», можуть ввести громадян в оману і зашкодити інтересам оборони держави.

16:35:33 28.12.2021