ДТЕК Київські регіональні електромережі

Як підготувати електромережі будинку до холодів: поради від ДТЕК Київські регіональні електромережі

У холодну пору року через масове вмикання обігрівачів, електричних чайників та інших приладів зростає навантаження на внутрішньобудинкові та розподільчі електромережі. Перенавантаження може вивести з ладу як окреме помешкання, так і цілий багатоквартирний будинок та навіть вулицю. Щоб уникнути подібних ситуацій ДТЕК Київські регіональні електромережі ділиться порадами з підготовки мережі до осіннє-зимового періоду.

10:39:22 22.09.2021

ДТЕК Київські регіональні електромережі у 2021 році встановить 50 платформ для гнізд лелек в області

ДТЕК Київські регіональні електромережі долучився до еколого-просвітницького проєкту #Лелеченьки, який запустив операційний холдинг ДТЕК Мережі. Головна його мета — допомогти зберегти в Україні популяцію білого лелеки та привернути увагу суспільства до проблеми скорочення біорізноманіття та захисту довкілля. В рамках проєкту фахівці компанії протягом вересня-жовтня встановлять 50 платформ для гнізд лелек в Київській області. Таким чином компанія захистить птахів від ураження струмом та мінімізує ризики аварійних відключень електроенергії у клієнтів через обрушення гнізд на лінії електропередачі.

19:30:29 21.09.2021

З початку року ДТЕК Київські регіональні електромережі замінив своїм клієнтам більш ніж 23 тисячі електролічильників. Їх встановлюють на заміну старих приладів обліку, що відпрацювали свій термін служби. Нові лічильники підвищать точність обліку електроенергії у домівках клієнтів ДТЕК Київські регіональні електромережі. Заміна лічильників на суму понад 5 млн грн стала можливою завдяки впровадженню у 2021 році стимулюючих інвестицій RAB-тарифів.

13:12:16 20.09.2021

Для зручності клієнтів: у ДТЕК Київські регіональні електромережі працюють дистанційні сервіси передачі показів лічильника

Початок місяця – час передавати покази лічильника. Для зручності клієнтів в компанії працюють чат-бот, сайт, особистий кабінет та інші дистанційні сервіси. Завдяки ним передавати покази лічильника – просто та швидко.

08:57:32 02.09.2021

Наслідки негоди: фахівці ДТЕК Київські регіональні електромережі відновили електропостачання 208 населеним пунктам, знеструмленим через негоду

У Київській області з ночі триває негода зі шквальним вітром та зливами. Ускладнення погодних умов призвело до пошкоджень ліній та масових аварій. Спеціалісти ДТЕК Київські регіональні електромережі працюють у посиленому режимі, щоб повернути світло в кожну оселю. Станом на 10.30 30 серпня фахівці відновили роботу 77 ліній і 2008 трансформаторних підстанцій. Електропостачання повернули у 94 населених пункти, що знеструмлювалися повністю та 114 — частково.

15:46:06 30.08.2021

ДТЕК Київські регіональні електромережі швидше повертатимуть світло клієнтам завдяки новим автовежам

У серпні поточного року парк спеціальної техніки ДТЕК Київські регіональні електромережі поповнився трьома 18-метровими автовежами на базі автомобілів IVECO. Завдяки сучасній техніці ремонтні бригади зможуть оперативніше усувати пошкодження ліній електропередач та несправності енергетичного обладнання, а клієнти компанії швидше отримуватимуть світло у разі аварійних відключень. Поповнення автопарку стало можливим завдяки впровадженню у 2021 році стимулюючих інвестиції RAB-тарифів.

10:01:29 25.08.2021

Велике оновлення мереж: ДТЕК Київські регіональні електромережі підвищує надійність електропостачання завдяки реклоузерам

ДТЕК Київські регіональні електромережі до кінця поточного року встановить 160 реклоузерів за 63 млн грн. Такі пристрої зменшують кількість аварій на обладнанні та можуть самостійно відновлювати роботу ліній у разі дрібних пошкоджень, чим значно підвищать надійність електропостачання всім мешканцям Київщини. Таке оновлення стало можливим завдяки впровадженню у 2021 році стимулюючих інвестиції RAB-тарифів.

11:45:32 20.08.2021

Спеціалісти ДТЕК відновили електропостачання 105 населеним пунктам знеструмленим через негоду

Спеціалісти ДТЕК Київські регіональні електромережі продовжують ліквідувати наслідки негоди, що спричинила масові аварійні відключення. Бригади працювали всю ніч з 17 на 18 серпня, щоб відновити електропостачання в постраждалих від грози регіонах. Станом на 12.00 18 серпня фахівці відновили роботу 43 ліній і 1117 трансформаторних підстанцій. Електропостачання повернули у 42 населених пункти, що знеструмлювалися повністю та 63 — частково.

13:59:11 19.08.2021

Для зручності клієнтів: ЦОК ДТЕК Київські регіональні електромережі у Вишневому та Обухові працюватимуть і у вихідні

ДТЕК Київські регіональні електромережі розвиває сучасний клієнтський сервіс — простий та доступний для всіх мешканців області. Для зручності клієнтів центри обслуговування клієнтів (ЦОК) у Вишневому та Обухові змінили графік роботи. Тепер отримати послуги та консультації спеціаліста можна в зручний час навіть у вихідні.

14:32:34 10.08.2021