ДТЕК Київські регіональні електромережі

Понад 500 спеціальних кожухів для захисту птахів від ураження струмом встановив ДТЕК Київські регіональні електромережі на лініях у 2021 році

У 2021 році спеціалісти ДТЕК Київські регіональні електромережі встановили понад 500 спеціальних полімерних кожухів на трьох лініях 10 кВ у Яготинській та Миронівській територіальних громадах. Ці пристрої убезпечують птахів від ураження електричним струмом, а клієнтів компанії – від аварійних відключень електроенергії.

15:01:37 13.01.2022

ДТЕК Київські регіональні електромережі швидше повертатиме світло клієнтам завдяки новій автотехніці

Минулого року ДТЕК Київські регіональні електромережі поповнив автопарк 62 автомобілями. Нова техніка дасть змогу енергетикам швидше ліквідовувати аварії та виконувати планові ремонтні роботи в мережі. Поповнення автопарку стало можливим завдяки впровадженню у 2021 році стимулюючих інвестиції RAB-тарифів.

10:10:04 12.01.2022

У період новорічних свят ДТЕК Київські регіональні електромережі рекомендує клієнтам користуватися дистанційними сервісами

Попереду новорічні свята, а ще — період передачі показів лічильника за використану електроенергію. Для цього ДТЕК Київські регіональні електромережі пропонує клієнтам скористатися зручними дистанційними сервісами. За їх допомогою можна отримати консультацій щодо послуг компанії, ознайомитися з переліком необхідних документів, оформити заяву на певні послуги, дізнатися інформацію про відключення. Головна перевага дистанційних каналів — вони допомагають зекономити час та вирішити низку питань онлайн — не виходячи з дому. Сервіси доступні в режимі 24/7. Крім того, фахівці ДТЕК Київські регіональні електромережі надаватимуть повний перелік послуг протягом усіх новорічних та різдвяних свят.

09:58:23 31.12.2021

ДТЕК Київські регіональні електромережі змінив графік планових ремонтів задля комфорту клієнтів в новорічні свята

ДТЕК Київські регіональні  електромережі скорегував графік проведення планових робіт з 29 грудня до 10 січня для того, аби  не відключати електроенергію у будинках клієнтів у ці дні.  Ми розуміємо, як важливо нашим клієнтам зустрічати новорічні свята вдома, зі світлом, теплом, затишком та комфортом. Це особливо актуально в період низьких температур та погіршення погідних умов, які ми спостерігаємо зараз.

09:02:57 29.12.2021

Планові роботи в електромережах з відключенням світла: для чого, як часто та як про них дізнатися, – розповідає ДТЕК Київські регіональні електромережі

Клієнти оператора системи розподілу (ОСР) ДТЕК Київські регіональні електромережі останнім часом надсилають багато запитань навіщо проводяться планові роботи з відключенням світла, як часто на рік вони відбуваються і як про них дізнатися заздалегідь. Компанія роз’яснює клієнтам, що протягом року здійснює капітальний та поточний ремонт енергообладнання, модернізацію електромережі, підключення нових клієнтів, проводить чистку трас ліній електропередачі. На час проведення таких робіт світло вимикають, а їх тривалість залежить від їх складності. Про тимчасове обмеження постачання світла компанія заздалегідь попереджає на своєму сайті. В середньому в рік компанія здійснює 11 тисяч таких робіт*.

10:52:03 22.12.2021

ДТЕК Київські регіональні електромережі встановив захисну платформу для гнізда лелек у Фастівському районі

Спеціалісти ДТЕК Київські регіональні електромережі встановили штучну платформу для захисту гнізда лелек від обвалення у селі Велика Офірна Фастівського району. У цьому році встановлено 56 платформ для гнізд лелек в Київській області. Установка конструкцій — частина масштабного еколого-просвітницького проєкту #Лелеченьки, який запустив ДТЕК Мережі у 2021 році. Головна його мета — допомогти зберегти в Україні популяцію білого лелеки та привернути увагу суспільства до проблеми скорочення біорізноманіття та захисту довкілля.

14:52:39 20.12.2021

Переконання постачальника електричної енергії ТОВ «КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ЕК»: Новий рік без боргів і турбот

Шановні клієнти, постачальник електричної енергії ТОВ «КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ЕК» прагне поділитися з Вами власними переконаннями, що сформовані досвідом минулих років:

10:26:10 07.12.2021

Збереження рідкісних видів птахів: ДТЕК Київські регіональні електромережі встановив 30 штучних гніздівель для вухатої сови та совки

Фахівці ДТЕК Київські регіональні електромережі встановили у Дендрологічному парку «Олександрія» Національної академії наук України*, що у м. Біла Церква Київської області, 30 штучних гніздівель для сов. Так допомагають зберегти рідкісні види цього птаха, занесені до Червоної книги України та Бернської Конвенції.

09:21:50 29.11.2021

Велике оновлення мереж: ДТЕК Київські регіональні електромережі завершив реконструкцію підстанції 110/10 кВ «Гостомель»

23 листопада ДТЕК Київські регіональні електромережі відкрив підстанцію 110/10 кВ «Гостомель» після повної реконструкції. Підстанція забезпечить надійним електропостачанням мешканців Гостомеля, Ірпеня, Бучі та інших прилеглих населених пунктів. Компанія збільшила потужність енергооб’єкту з 32 до 50 МВт, що дасть змогу приєднувати до мережі нові житлові будинки та підприємства.

19:22:11 26.11.2021

ДТЕК Київські регіональні електромережі обстежує лінії електропередачі дронами

ДТЕК Київські регіональні електромережі почав обстежувати лінії електропередачі із застосуванням дронів. Безпілотник обладнаний тепловізором та камерами, фіксує стан обладнання, а IT-система виявляє дефекти, щоби спеціалісти могли виконати превентивний ремонт мереж. Із вересня 2021 року фахівці вже обстежили з повітря 180 кілометрів ліній. Усього до кінця року буде обстежено 400 кілометрів.

13:19:52 18.11.2021