ДТЕК Київські регіональні електромережі

30 Травня, 2023 р., 14:53
30 травня з 13:28 по всій країні відбуваються відключення світла через спрацювання автоматики на енергетичній інфраструктурі. Його спричинило зниження частоти в об’єднаній енергосистемі України.
16 Січня, 2023 р., 17:02
На новорічні свята енергетикам вдалося знизити час відключень домівок мешканців Київщини до мінімуму. Цьому сприяла тепла погода та зниження енергоспоживання в святкові дні бізнесом і промисловістю. Однак останні дні дефіцит потужності в Київській області зростає. Чому так відбувається:
03 Листопада, 2022 р., 13:34
Для мешканців Київщини ДТЕК Київські регіональні електромережі покращив графіки стабілізаційних відключень електроенергії – для зручності клієнтів ми додали пошук за населеним пунктом на сайті. Нагадаємо, через значні пошкодження енергосистеми в області тривають стабілізаційні відключення світла. НЕК Укренерго вимушений їх проводити, щоб уникнути масштабних аварій на енергообладнанні.
01 Листопада, 2022 р., 08:14
Спеціалісти ДТЕК Київські регіональні електромережі відновили електропостачання 260 тисяч родин Київської області, які лишились без світла через терористичну атаку росії на об’єкти критичної інфраструктури області ранком 31 жовтня.
31 Жовтня, 2022 р., 11:07
31 жовтня через обстріл рф були пошкоджені енергооб’єкти, що живлять Бориспільський, Броварський, Переяславський, Вишгородський та Ірпінський енерговузли. Без світла поки близько 300 тисяч клієнтів у Київській області. Енергетики готові проводити обстеження та докладають всі необхідні зусилля, щоб відновити електропостачання для всіх жителів міста.
06 Жовтня, 2022 р., 11:40
Упродовж вересня фахівці ДТЕК Київські регіональні електромережі 511 разів повертали електроенергію в домівки мешканців області, які залишилися без світла внаслідок негоди або аварійних ситуацій в мережі. Завдяки роботі наших співробітників електропостачання відновили для понад 390 тисяч клієнтів компанії в Київській області. Компанія продовжує підтримувати електроінфраструктуру регіону у належному технічному стані та готує її до проходження сезону пікових навантажень.
03 Жовтня, 2022 р., 10:51
Настав час передачі показів лічильника. Щоб всі клієнти мали змогу вчасно та в зручному форматі передавати покази, в ДТЕК Київські регіональні електромережі функціонують дистанційні, а тому числі онлайн сервіси. Вони працюють 24/7 і дозволяють не відвідувати  офіси компанії, що особливо актуально у воєнний час та з огляду на ризики повітряних ударів. Найпростіший з наявних сервісів – чат-бот у Viber та Telegram. Він дозволяє передати покази та отримати послуги компанії у декілька кліків.
29 Вересня, 2022 р., 08:15
Перевагами дистанційного обслуговування на сайті ДТЕК Київські регіональні електромережі щомісяця користуються близько 80 тисяч клієнтів. Всі послуги, які є на сайті, 100% дистанційні та клієнтам не потрібно відвідувати офіси компанії, що зручно та безпечно, особливо в умовах воєнного часу.
19 Вересня, 2022 р., 10:25
Аварійні бригади ДТЕК Київські регіональні електромережі ліквідують наслідки негоди, що триває з відучора 18 вересня. Світло повернули вже для понад 60 тисяч родин у 193 населених пунктах, що знеструмлювалися повністю або частково. Енергетики докладають максимум зусиль, щоб якнайшвидше повернути світло в кожну домівку.
15 Вересня, 2022 р., 16:15
Комунікаційний еколого-просвітницький проєкт #Лелеченьки ДТЕК Мережі, який реалізовувався за участі ДТЕК Київські регіональні електромережі, переміг у конкурсі Golden World Awards for Excellence 2022*, організованому Міжнародною Асоціацією з PR (IPRA), а також отримав спеціальний приз за внесок у досягнення Цілей сталого розвитку ООН. ДТЕК Мережі цьогоріч став єдиною компанією-переможцем з України у цьому міжнародному конкурсі комунікаційних проєктів.