Головне управління Держпродспоживслужби в Київській області

27 Лютого, 2024 р., 16:49
Наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 19.02.2021 №338, зареєстровано в Міністерстві юстиції України 04.03.2021 за № 282/35904 затверджено новий «Порядок видачі ветеринарно-санітарного паспорта пасіки», яким визначено процедуру видачі ветеринарно-санітарного паспорта пасіки, новий бланк паспорта та бланк заяви. Під час реєстрації паспорта пасіки йому присвоюється єдиний унікальний номер, який проставляється на титульному аркуші паспорта пасіки та вноситься разом з відомостями про пасіку до Реєстру паспортів пасіки. А також порядок реєстрації пасік у місцевих державних адміністраціях або органах місцевого самоврядування. У разі припинення діяльності пасіки власник або уповноважена ним особа протягом десяти календарних днів інформує про це територіальний орган Держпродспоживслужби, що здійснював видачу паспорта. Даний орган протягом п'яти календарних днів у Реєстрі паспортів пасік змінює статус пасіки із зареєстрованої на ліквідовану.
08 Лютого, 2024 р., 13:25
У зв’язку з підвищенням росту захворюваності на грип та гострі респіраторні інфекції (ГРВІ) Держпродспоживслужба звертає увагу на здійснення заходів щодо профілактики цих захворювань. Серед інфекційних захворювань, які офіційно реєструються в Україні, грип та ГРВІ в загальній сукупності становлять понад 90%.
30 Січня, 2024 р., 16:05
Згідно повідомлення Державної установи «Київський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» у смт Рокитне Білоцерківського району Київської області у січні виявлено випадок захворювання дитини  (школяра) навірусний гепатит А. Дитина перебуває на стаціонарному лікуванні.  При проведенні епідеміологічного розслідування серед контактних осіб в домашньому осередку хвороби, після медичного та лабораторного обстеження, виявлено ще одну дитину, інфіковану вірусом гепатиту А (вихованця дитячого садка). На підставі даного факту своєчасно проведено санітарно-епідеміологічне розслідування обох випадків, дезінфекцію в осередку інфекційної хвороби. В закладах освіти, які відвідували захворілі діти, проводиться комплекс профілактичних заходів. Також лікарями проведено медичне обстеження  57 контактних осіб  та встановлено за ними постійне медичне спостереження. Серед обстежених контактних осіб наразі інфікованих  вірусом гепатиту А не виявлено.
28 Грудня, 2023 р., 11:08
Грип птиці — висококонтагіозна хвороба, що характеризується явищами септицемії, ураженням органів дихання і травлення.
20 Грудня, 2023 р., 10:56
Білоцерківський відділ Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області повідомляє про те, що відповідно до статті 25 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності харчових продуктів», наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України від 10 лютого 2016 року № 39 «Про затвердження Порядку проведення державної реєстрації потужностей, ведення державного реєстру потужностей операторів ринку та надання інформації з нього заінтересованим суб'єктам» (далі – Порядок), зареєстрований в Мін'юсті 12 березня 2016 року за № 382/28512 (із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства економіки № 142-22 від 21.01.2022), з 15.02.2022 викладений у новій редакції.
14 Грудня, 2023 р., 12:34
В Україні триває реформа шкільного харчування. Одна з її складових – впровадження системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках (НАССР).
02 Листопада, 2023 р., 14:58
За інформацією МОЗ України у  Вінницькій області зареєстровано спалах гепатиту А. Станом на 31.10.23, зафіксовано вже 247 випадків захворювання на вірусний гепатит А, зокрема 16 – за минулу добу. Із них лабораторно підтверджені 207 випадків, 118 людей перебувають на стаціонарному лікуванні. Серед захворілих – 35 дітей, у тому числі дошкільного віку. Хворіють також 9 студентів, серед працівників закладів освіти зафіксовано 13, випадків вірусного гепатиту А, серед медиків - 7. Поодинокі випадки захворювання, окрім Вінниці, зареєстрували і в інших територіальних громадах області. Хворих на гепатит А виявили у Могилеві-Подільському, Хмільнику, Калинівці, Гайсині та Козятині.   Оскільки джерелом інфекції є хвора людина,  ризик розповсюдження хвороби   можливий  з міграцією населення між Київською та Вінницькою областями.
27 Жовтня, 2023 р., 11:40
З метою забезпечення стабільної епізоотичної ситуації в Україні та недопущення занесення африканської чуми свиней на територію Київської області та Білоцерківського району, Володарської громади.Білоцерківське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби у Київській області рекомендує власникам, які утримують поголів’я свиней посилити заходи профілактики недопущення АЧС.
03 Жовтня, 2023 р., 10:46
Ця стаття має на меті попередити людину про небезпеку контакту з безпритульними та дикими тваринами, які нерідко є носіями страшної інфекції. Що необхідно знати про сказ і як застерегтися населенню від нього?