Державна міграційна служба України

Терміни зберігання оформлених документів у територіальних підрозділах ДМС

Не встигли вчасно забрати замовлені паспортні документи? Відповідаємо на актуальні запитання. Скільки оформлена ID-картка громадянина України та паспорт громадянина України для виїзду за кордон зберігається в підрозділах ДМС?

15:25:12 17.01.2023

Строки звернення громадян російської федерації для обміну посвідок на тимчасове проживання в Україні

09.11.2002 набрала чинності Постанова КМУ  від 01.11.2022 №1232 «Деякі питання  надання Державною міграційною службою адміністративних послуг в умовах воєнного стану», якою визначено особливості  надання територіальними органами та підрозділами ДМС адміністративних послуг громадянам російської федерації  у період воєнного стану та протягом 30 календарних днів з дня його припинення або скасування, або набрання  чинності закону щодо врегулювання відносин за участю осіб, пов’язаних з державною агресором.

16:38:18 01.12.2022

Про зміну вартості адміністративних послуг ДМС

Володарський відділ ЦМУ ДМС у м. Києві та Київській області інформує про те, що Постановою Кабінету Міністрів України від 14 жовтня 2022 року № 1180 «Про внесення змін у додаток до постанови Кабінету Міністрів України від 2 листопада 2016р. № 770» та у зв’язку зі зміною ДП «Поліграфічний комбінат «Україна» по виготовленню цінних паперів» вартості бланків документів (персоналізованих), з 01 листопада 2022 року збільшується вартість адміністративного збору за оформлення біометричних документів.

08:34:45 31.10.2022

Урядом України вдосконалено процедуру продовження строку дії закордонних паспортів та вклеювання до них фотокарток дітей

Постановою Кабінету Міністрів України від 18.10.2022 №1185 внесено зміни до  Тимчасового порядку внесення інформації до паспорта громадянина України для виїзду за кордон , який діє в період воєнного стану.

11:18:45 24.10.2022

Оформлення біометричних документів особам, які не можуть пересуватись самостійно

Відповідно до Порядку оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, визнання недійсним та знищення паспорта громадянина України, затвердженого Постановою КМУ від 25.03.2015 №302 та Порядку оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, визнання недійсним та знищення паспорта громадянина України для виїзду за кордон Постановою від 07.05.2014 №152  особи, які не можуть пересуватись самостійно у зв’язку з тривалим розладом здоров’я мають можливість оформити біометричні документи за місцем свого проживання або перебування у лікувальній установі/закладі де особа отримує соціальні послуги.

16:39:39 06.10.2022

Безбар’єрність-це коли не байдужий до проблем інших

Бар’єрне середовище створює такі умови життя, в яких жодна людина незалежно від своєї статі, віку, фізичних можливостей чи стану здоров’я – не є позбавленою багатьох можливостей для життя, для розвитку, освіти та роботи.

09:29:03 22.09.2022

У Володарському відділі ЦМУ ДМС у м. Києві та Київській області працює електронна черга для оформлення паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон

Записатись до електронної черги можна  за допомогою онлайн-сервісу  «Електронна черга»  на офіційному сайті Державної міграційної служби України (https//dmsu.gov.ua).

13:06:39 15.09.2022