Державна міграційна служба України

22 Травня, 2023 р., 08:56
Одним із основних завдань для підрозділів Державної міграційної служби є надання кожному відвідувачу якісного сервісу з отримання адміністративних послуг.
15 Травня, 2023 р., 09:21
У Володарському відділ ЦМУ ДМС у м. Києві та Київській області свій перший паспорт громадянина України у формі іd-картки отримав чемпіон України з велоспорту серед юніорів, в категорії молодші юнаки (2009-2010), Микола Ковтуненко з с. Городище-Пустоварівське Володарської громади. В квітні 2023 року Микола  виборов золоту медаль на чемпіонаті України в багатоденній гонці з велосипедного спорту на шосе.
28 Квітня, 2023 р., 11:42
Один із видів біометричних даних про особу  є  - відцифрований образ обличчя. Фотографування обличчя особи здійснюють уповноважені особи уповноважених суб’єктів, під час прийняття документів для оформлення документів, що посвідчують особу, підтверджують громадянство України чи спеціальний статус особи  та формування заяви-анкети для внесення інформації до Єдиного державного демографічного реєстру.
20 Квітня, 2023 р., 13:43
Паспорт громадянина України є документом, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України. Кожен громадянин України, який досяг 14-річного віку, зобов’язаний отримати паспорт. Паспорт оформляється особам, які не досягли 18-річного віку, на чотири роки, а особам, які досягли 18-річного віку, - на кожні 10 років.
13 Квітня, 2023 р., 17:16
Відповідно до статті 4 Конституції України в Україні існує єдине громадянство. Підстави набуття і припинення громадянства України визначаються Законом України «Про громадянство України».
28 Березня, 2023 р., 12:57
Вже зовсім скоро почнеться реєстрація осіб для участі  в основній сесії Національного мультипредметного тесту, яка триватиме з 3 квітня до 3 травня. Тому нагадуємо, що  випускникам загальноосвітніх навчальних закладів, які  планують вступати до вищих навчальних закладів необхідно своєчасно оформити паспорт громадянина України у формі ІD-картки.
17 Березня, 2023 р., 10:09
В Україні великим попитом користується адміністративна послуга з одночасного оформлення ID-картки та закордонного паспорта, яка надається в рамках експериментального проєкту, впровадженого Постановою КМУ від 07.05.2022 №541. З початку впровадження зазначеного експериментального проєкту  Володарським відділом ЦМУ ДМС у м. Києві та Київській області надано громадянам  150 таких адміністративних послуг.
28 Лютого, 2023 р., 11:50
25 лютого 2023 року колектив Володарського відділу ЦМУ ДМС у м. Києві та Київській області долучився до благодійної акції «Весна переможна» з метою збору коштів на підтримку Збройних Сил України, яка була організована Володарською селищною радою та проходила в смт Володарка.
17 Січня, 2023 р., 15:25
Не встигли вчасно забрати замовлені паспортні документи? Відповідаємо на актуальні запитання. Скільки оформлена ID-картка громадянина України та паспорт громадянина України для виїзду за кордон зберігається в підрозділах ДМС?
12 Січня, 2023 р., 09:09
Через військову агресію російської федерації мільйони громадян України змушені були покинути територію нашої країни в пошуках безпеки.