Державна міграційна служба України

01 Грудня, 2022 р., 16:38
09.11.2002 набрала чинності Постанова КМУ  від 01.11.2022 №1232 «Деякі питання  надання Державною міграційною службою адміністративних послуг в умовах воєнного стану», якою визначено особливості  надання територіальними органами та підрозділами ДМС адміністративних послуг громадянам російської федерації  у період воєнного стану та протягом 30 календарних днів з дня його припинення або скасування, або набрання  чинності закону щодо врегулювання відносин за участю осіб, пов’язаних з державною агресором.
31 Жовтня, 2022 р., 08:34
Володарський відділ ЦМУ ДМС у м. Києві та Київській області інформує про те, що Постановою Кабінету Міністрів України від 14 жовтня 2022 року № 1180 «Про внесення змін у додаток до постанови Кабінету Міністрів України від 2 листопада 2016р. № 770» та у зв’язку зі зміною ДП «Поліграфічний комбінат «Україна» по виготовленню цінних паперів» вартості бланків документів (персоналізованих), з 01 листопада 2022 року збільшується вартість адміністративного збору за оформлення біометричних документів.
24 Жовтня, 2022 р., 11:18
Постановою Кабінету Міністрів України від 18.10.2022 №1185 внесено зміни до  Тимчасового порядку внесення інформації до паспорта громадянина України для виїзду за кордон , який діє в період воєнного стану.
06 Жовтня, 2022 р., 16:39
Відповідно до Порядку оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, визнання недійсним та знищення паспорта громадянина України, затвердженого Постановою КМУ від 25.03.2015 №302 та Порядку оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, визнання недійсним та знищення паспорта громадянина України для виїзду за кордон Постановою від 07.05.2014 №152  особи, які не можуть пересуватись самостійно у зв’язку з тривалим розладом здоров’я мають можливість оформити біометричні документи за місцем свого проживання або перебування у лікувальній установі/закладі де особа отримує соціальні послуги.
22 Вересня, 2022 р., 09:29
Бар’єрне середовище створює такі умови життя, в яких жодна людина незалежно від своєї статі, віку, фізичних можливостей чи стану здоров’я – не є позбавленою багатьох можливостей для життя, для розвитку, освіти та роботи.
15 Вересня, 2022 р., 13:06
Записатись до електронної черги можна  за допомогою онлайн-сервісу  «Електронна черга»  на офіційному сайті Державної міграційної служби України (https//dmsu.gov.ua).
08 Вересня, 2022 р., 15:29
У Володарському відділі ЦМУ ДМС у м. Києві та Київській області отримали біометричні документи військовослужбовці Збройних сил України.
31 Серпня, 2022 р., 13:30
Під час формування заяви-анкети для оформлення документів, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус,  до Єдиного державного демографічного реєстру  вноситься прізвище та ім’я особи – заявника латинськими літерами. Відтворення прізвища та імені особи латинськими літерами здійснюється відповідно до Правил, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 27 січня 2010 р.  № 55 . Така транслітерація виконується засобами ЄІАС УМП автоматично після внесення прізвища та імені заявника до відповідних полів заяви-анкети кирилицею.
12 Серпня, 2022 р., 14:32
За ініціативою Мінреінтеграції спільно з Мінсоцполітики та Державною міграційною службою України Кабінетом Міністрів України прийнято Постанову від 01 липня 2022 р. № 755, якою внесено зміни до Порядку оформлення і видачі довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 жовтня 2014 р. № 509.