Володарський сектор ГУ ДСНС

Правила поведінки на воді в літній період!

Їдемо з дитиною на море: корисні поради Для дитини відпочинок на морі - це найщасливіший час. Але щоб відпочинок на морі з дитиною був дійсно радісним і пройшов без проблем, потрібно заздалегідь підготуватися до нього.

15:10:37 29.06.2021

Київська область: рятувальники надали допомогу працівникам екстреної медичної допомоги

13 червня о 19:08 на пункт зв'язку 6-ї ДПРЧ смт Володарка надійшло повідомлення про те, що на вулиці Зарічній, смт Володарка застряг автомобіль Київського обласного центру екстреної медичної допомоги, який рухався на виклик.

10:47:53 14.06.2021

Володарський РС ГУ ДСНС інформує!

09 червня в рамках акції "Запобігти! Врятувати! Допомогти!" працівники 6-ДПРЧ (смт Володарка) завітали у Володарську спеціалізовану школу-інтернат I-III ст. – центр реабілітації та зустрілися з її вихованцями.

10:49:45 10.06.2021

Володарський РС ГУ ДСНС інформує!

06 червня 2021 року о 15 год 51 хв на пункт зв'язку 6-ДПРЧ смт Володарка надійшло повідомлення про пожежу, за адресою: Білоцерківський район, с. Зрайки (Володарська ОТГ)  (поза межами населеного пункту). На місце події направлено 1 відділення 6-ДПРЧ смт Володарка. Прибувши до місця виклику рятувальниками було з'ясовано, що горить трав'яний настил  на відкритій території, загрози життю та здоров'ю людей немає. Завдяки злагодженим діям рятувальників пожежу вдалося локалізувати о 16 год 34 хв, а ліквідувати - о 16 год 40 хв. На місці події працювало 4 чоловіка особового складу, подано 1 ствол "Б". Причина та збитки пожежі встановлюються.

13:25:05 07.06.2021

Володарський РС ГУ ДСНС інформує!

06 червня 2021 року о 19 год 25 хв на пункт зв'язку 6-ДПРЧ смт Володарка надійшло повідомлення про пожежу за адресою: Білоцерківський район, с. Тадіївка, вул. Миру, 77 (Маловільшанська ОТГ). На місце події було направлено 2 відділення 6-ДПРЧ смт Володарка. Прибувши на місце події рятувальниками було встановлено, що горять тюки соломи  на території приватного подвір'я, загорози життю та здоров'ю людей немає. Пожежу вдалося локалізувати о 19 год 50 хв, ліквідацію зафіксовано о 20 год 16 хв. На місці події працювало 2 відділення 6-ДПРЧ смт Володарка у складі 6 чоловік. Внаслідок пожежі було знищено солому, вагою 0,8 т. Причина та збитки пожежі встановлюються.

13:15:01 07.06.2021

Володарський РС ГУ ДСНС інформує!

З метою попередження виникнення надзвичайних ситуацій, недопущення загибелі та травмування людей на пожежах, а також з метою навчання діям у разі виникнення пожежі або надзвичайної ситуації, 27 травня у Володарському ЗЗСО І-ІІІ ст. № 1 в рамках акції "Запобігти. Врятувати. Допомогти." відбулась навчальна евакуація на випадок пожежі.

12:40:48 27.05.2021

Володарський РС ГУ ДСНС інформує!

26 травня інспекторським складом Володарського районного сектору було проведено  планову перевірку протипожежного та техногенного стану  РУБЧЕНКІВСЬКОГО ЗЗСО І - ІІ СТУПЕНІВ - ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ВОЛОДАРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ. В ході перевірки проведено огляд електрогосподарства, первинних засобів пожежогасіння, наявності автоматичної пожежної сигналізації, внутрішнього та зовнішнього водопостачання, готовність персоналу до дій при виникненні пожеж, засобів індивідуального захисту та документації.

16:42:17 26.05.2021