ГУ ДСНС України у Київській області

Чадний газ - тихий вбивця!

Чадний газ – це продукт неповного згорання різних видів палива, деревини, сміття тощо. Цей газ не має запаху, безбарвний, тому його неможливо відчути. Чадний газ легший за повітря і тому піднімається вгору. Він зустрічається всюди, де є спалення палива, а при цьому недоспалення кількості кисню, погана робота витяжок, забиті димарі. На відкритому просторі небезпека мінімальна.

11:40:42 22.11.2022

Білоцерківське районне управління ГУ ДСНС України у Київській області рекомендує!

Якщо на автошляхи опустився туман, за можливості скасуйте подорож або відкладіть її на невизначений час, поки мряка не розсіється. Коли ж поїздка дуже важлива і ви зобов’язані вирушити з дому, дотримуйтеся низки нескладних правил. Зокрема, прогріваючи авто, увімкніть склоочисники – часто ілюзії густого туману додає брудне лобове скло. Крім цього, не допускайте запотівання стекол. Якщо ж таке сталося, то включіть опалення і вентиляцію салону.

11:38:39 22.11.2022

Що потрібно знати про Декларацію відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань пожежної безпеки та відповідальність за недостовірність даних або неподання!

Що приховується за цими рядками та чи завжди необхідно подавати таку декларацію, і взагалі, яке значення вона має, – Білоцерківське районне управління ГУ ДСНС України у Київській області допоможе розібратися у цьому питанні. Ми виділили 7 основних фактів, які власники або орендарі приміщення повинні знати.

16:31:59 31.10.2022

До уваги!

Щоб запобігти виникнення пожежі у власному помешканні необхідно дотримуватись певних правил пожежної безпеки:

16:28:16 31.10.2022

Всеукраїнська акція "Герой-рятувальник року"

Всеукраїнська акція "Герой - рятувальник року" передбачає: виявлення непересічних особистостей, які проявили мужність та героїзм під час рятування людей, майна, ліквідації пожеж, аварій, надзвичайних ситуацій, стихійного лиха; донесення до широкого загалу фактів та обставин їх героїчних вчинків, визначення найкращих серед кращих, і як кульмінація - проведення урочистої церемонії нагородження переможців.

16:22:49 31.10.2022

ДСНС України вкотре звертається до громадян із проханням дотримуватись правил безпеки у разі виявлення вибухонебезпечних предметів!

При виявленні міни треба негайно відійти на безпечну відстань та повідомити ДСНС про знахідку. Зробити це можна за номером 101 або у застосунку «Розмінування України».

16:35:08 25.10.2022

До уваги! Важливо!

Шановні громадяни, пам’ятайте: чимала кількість горючих матеріалів в оселях формує значне горюче навантаження й створює умови для швидкого поширення пожежі. А наш сучасний побут насичений різними електроприладами, що за неправильної експлуатації, пошкодження чи роботи в аварійних режимах також здатні призвести до виникнення пожеж. Однак у більшості випадків вирішальним є особиста обережність  кожного та уважність до власної безпеки.

10:35:32 11.10.2022