ГУ ДСНС України у Київській області

Звернення Державної служби України з надзвичайних ситуацій

П’ятий місяць ворог – звір у людській подобі, що має конкретну назву «росія» випробовує на міцність нашу країну. Цинічні атаки і неприхована агресія прагне похитнути нашу віру у власні сили, залякуючи ракетними ударами. Ми довели, що нас неможливо захопити за 3-5 днів і влаштувати у Києві парад перемоги. Україна щодня платить високу ціну за те, щоб наступні покоління жили у мирі й добробуті, тому важливо кожен з цих днів докладати максимум зусиль, аби наблизити це довгоочікуване мирне майбутнє. Кожен українець здатний і мусить зробити бодай щось для того, щоб ми розуміли часові межі того дня, коли ворожі ракети вже не зможуть завдати нам шкоди і в Україні більше не лунатиме сигнал «Повітряна тривога».

08:16:26 29.06.2022

27 червня о 18:27 до оперативно-диспетчерської служби 6-ДПРЧ смт Володарка надійшло повідомлення про те, що горить травяний настил в селі Косівка

До місця виклику було направлено відділення чергового караулу 6-ї Державної пожежно-рятувальної частини смт Володарка.

11:55:20 28.06.2022

Під час пожежі загинула людина

24 червня о 06:05 до оперативно-диспетчерської служби Білоцерківського району надійшло повідомлення про пожежу в селі Надросівка.

11:13:48 24.06.2022

Рятувальники Білоцерківщини звертаються до батьків! Не залишайте дітей без нагляду!

Приділіть увагу нагадуванню правилам безпечної поведінки! Розкажіть малюкам про основні небезпеки, які можуть підстерігати їх вдома! Навчіть правилам безпечного використання газових та електричних приладів. Безпека дітей залежить в першу чергу від батьків! Спілкуйтесь із дітьми, навчайте їх основам безпеки життєдіяльності, виховуйте культуру безпечної поведінки.

15:37:04 23.06.2022

17 червня о 11:28 до оперативно-диспетчерської служби 6-ДПРЧ смт Володарка надійшло повідомлення про пожежу в приватному одноповерховому жиловому будинку в селі Березна

До місця виклику було направлено 2 відділення чергового караулу 6-ї Державної пожежно-рятувальної частини смт Володарка.

14:01:22 21.06.2022

Безпечний відпочинок на воді

Аби в майбутньому зменшити кількість загиблих на водних об'єктах, слід обережніше поводитися на річках, озерах і ставках. Насамперед обирайте для купання спеціально відведені та обладнані місця. Відпочивайте на воді вранці й ближче до вечора, коли сонце гріє, але немає небезпеки перегрівання.

15:35:21 15.06.2022