ГУ ДСНС України у Київській області

04 Березня, 2024 р., 10:20
ПАМ'ЯТАЙТЕ! При спалюванні трави на присадибних завжди існує загроза перекидання вогню на природні ділянки. Саме із спалювання сухого трав’яного настилу починається більшість пожеж у природних екосистемах. Аналогічним чином, існує загроза лісових пожеж і загоряння житлових будинків.
04 Березня, 2024 р., 10:17
До місця виклику направлено  відділення чергового караулу 6-ї Державної пожежно-рятувальної частини смт Володарка.
28 Лютого, 2024 р., 17:15
Працівники ДСНС провели з громадянами інструктажі стосовно запобігання нещасних випадків на воді, а також нагадали як потрібно діяти у випадку коли людина опинилася в водоймі. Наприкінці профілактичних бесід кожному вручили наочну агітацію у вигляді листівок застережливого характеру.
28 Лютого, 2024 р., 16:30
Під час заходу рятувальники радили громадянам не розпалювати багать у зелених зонах, на відкритих територіях та поблизу сільгоспугідь, адже ці дії можуть призвести до негативних наслідків. Також кожному проінформованому нагадали про адміністративну відповідальність за випалювання сухої рослинності чи спричинення пожеж в лісах. На завершення розмови усім було роздано застережні листівки з порадами, яких необхідно суворо дотримуватися під час перебування поблизу лісонасаджень. Громадяни, зі свого боку, запевнили рятувальників у тому, що постійно дотримуються правил пожежної безпеки, особливо у спекотну погоду, адже розуміють, що від цього залежить їхнє життя та здоров’я.
12 Лютого, 2024 р., 11:30
Прибувши до місця події, рятувальники з'ясували, що переглядаючи відеокамери спостереження орендарі ставка побачили, що охоронець провалився під кригу. Пошуково-рятувальні роботи не проводилися та перенесені на 09 лютого у зв'язку з темною порою доби.
08 Лютого, 2024 р., 16:00
8 лютого працівники ДСНС нагадали жителям Володарської селищної територіальної громади про необхідність дотримання правил пожежної безпеки під час експлуатації опалювальних приладів, довели статистику пожеж та основні причини їх виникнення. Громадянам пояснили, що з настанням холодів почастішали випадки виникнення пожеж у житловому секторі. Люди, намагаючись обігріти власну оселю, використовують електрообігрівачі, саморобні нагрівальні прилади, а також експлуатують пічне опалення. Як наслідок – масштабні пожежі будинків, господарчих будівель, лазень та, навіть, зафіксовані випадки загибелі та травмування людей. Також громадянам доведено правила безпечного використання газового обладнання, генераторів, електронагрівальних приладів.
11 Січня, 2024 р., 16:30
Під час заходу рятувальники розповіли школярам про основні правила поведінки в умовах небезпеки. Фахівці ДСНС нагадали про правила поведінки під час сигналу «Повітряна тривога», правила пожежної безпеки як вдома так і на вулиці.
11 Січня, 2024 р., 13:30
Під час похолодання різко зростають кількість і загроза виникнення пожеж через необережне використання електрообігрівачів та опалювальних печей, їхню несправність, короткі замикання внаслідок перевантаження електромереж тощо. За усім цим – життя та здоров’я людей, добробут громадян, їхня безпека.
11 Січня, 2024 р., 11:10
З настанням мінусових температур виникає небезпека виходу на льодові покриття озер, ставків та річок. Перший лід особливо приваблює дітей і підлітків. Тож батькам необхідно уважно стежити де знаходяться їх діти, особливо у вільний час, після закінчення занять у школі, а також розповісти до чого можуть призвести забавки та ігри на тонкій кризі. На водоймах тільки починає формуватися льодовий покрив. Тонкий лід, який встановився зараз на водоймах не в змозі витримати вагу людини, навіть дитини. У цей час виходити на нього вкрай небезпечно! Не ризикуйте своїм життям і здоров’ям! Дбайте про себе та своїх рідних!