ГУ ДСНС України у Київській області

Профілактичний рейд на  річці Рось в смт Володарка

29 грудня, з метою попередження нещасних випадків на зимових водоймах, працівники Білоцерківського районного управління ГУ ДСНС України у Київській області провели профілактичний рейд на  річці Рось в смт Володарка.

16:18:23 30.12.2021

Протипожежний інструктаж із працівниками Центру надання соціальних послуг Володарської селищної ради

16 грудня інспекторським складом Білоцерківського РУ ГУ ДСНС України у Київській області було проведено протипожежний інструктаж із працівниками Центру надання соціальних послуг Володарської селищної ради Білоцерківського району Київської області.

09:50:12 17.12.2021

Що потрібно знати про Декларацію відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань пожежної безпеки та відповідальність за недостовірність даних або неподання!

Що приховується за цими рядками та чи завжди необхідно подавати таку декларацію, і взагалі, яке значення вона має, – Білоцерківське районне управління ГУ ДСНС України у Київській області допоможе розібратися у цьому питанні. Ми виділили 7 основних фактів, які власники або орендарі приміщення повинні знати.

10:21:07 09.12.2021

Білоцерківське районне управління ГУ ДСНС України у Київській області інформує!

З відчутним зниженням температурних показників значно погіршується статистика трагічних випадків на пожежах у побуті. В першу чергу завдяки тому, що самі ж громадяни нехтують елементарними правилами безпеки: використовують несправні обігрівачі, не слідкують за перевантаженням електромереж та справністю пічного опалення.

14:52:01 29.11.2021

Білоцерківське районне управління ГУ ДСНС України у Київській області інформує!

Як свідчить статистика саме в осінньо-зимовий період  виникає найбільше пожеж в житловому секторі, які не рідко призводять до загибелі людей. Найпоширенішою причиною пожеж у житловому секторі є людська безвідповідальність, при  поводженні з вогнем та дотриманні правил пожежної безпеки в побуті.

16:20:18 25.11.2021

Білоцерківське районне управління ГУ ДСНС України у Київській області інформує!

24 листопада працівниками Білоцерківського районного управління  було проведено планове комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання села Тарган Володарської СТГ, щодо навчання населення правилам пожежної безпеки та попередження виникнення пожеж та загибелі людей на них.

11:50:20 24.11.2021

Звернення Головного управління ДСНС України у Київській області!

Під час опалювального сезону, часу, коли здійснюється інтенсивне використання усіх можливих обігрівальних приладів, небезпека виникнення пожеж набирає загрозливих масштабів. Основним причинами пожеж залишаються: порушення правил експлуатації електрообігрівальних приладів та пічного опалення, перевантаження внутрішньої електромережі, необережне поводження з вогнем осіб в нетверезому стані. Трагічні випадки частіше виникають там, де діти залишаються вдома одні, без нагляду дорослих в закритих квартирах, будинках, де топляться печі або ввімкнені в електромережу електропобутові прилади. З настанням холодів виникають пожежі у підвалах багатоповерхових будинків, жертвами яких стають особи без певного місця проживання і діти. Небезпечні такі пожежі виділенням великої кількості диму, що проникає в під’їзди та квартири, загрожуючи життю його мешканців. Тому, щоб уникнути трагедії слід дотримуватися таких правил: • Не використовуйте саморобні електрообігрівачі; • Не експлуатуйте печі, які мають тріщини; • Не користуйтеся пошкодженими розетками та вимикачами; • Не залишайте без нагляду ввімкнені в електромережу нагрівальні прилади, телевізори та інші прилади; • Не залишайте малолітніх дітей без нагляду

14:40:25 23.11.2021

6-та Державна пожежно-рятувальна частина смт Володарка інформує!

22 листопада рятувальниками 6-ї Державної пожежно-рятувальної частини смт Володарка з метою забезпечення безпеки людей на водних об’єктах було проведено додаткові практичні заняття по використанню засобів рятування на воді та кризі.

15:52:43 22.11.2021