Стратегія розвитку громади на період до 2027 року

НОРМАТИВНО-ПРАВОВА БАЗА

Методичні рекомендації щодо порядку розроблення, затвердження, реалізації, проведення моніторингу та оцінювання реалізації стратегій розвитку територіальних громад, затверджених наказом  Міністерства розвитку громад та територій України  від 21.12.2022 № 265.

Рішення виконавчого комітету Про підготовку Стратегії розвитку Володарської селищної територіальної громади на період до 2027 року.

Проєкт Стратегії розвитку  Володарської селищної територіальної громади на період до 2027 року

Рішення  про схвалення проєкту Стратегії розвитку  Володарської селищної територіальної громади на період до 2027 року

ПРОТОКОЛИ РОБОЧОЇ ГРУПИ

ПРОТОКОЛ № 1 засідання робочої групи з підготовки Стратегії розвитку Володарської селищної територіальної громади на період до 2027 року

ПРОТОКОЛ № 2 засідання робочої групи з підготовки Стратегії розвитку Володарської селищної територіальної громади на період до 2027 року

ПРОТОКОЛ № З засідання робочої групи з підготовки Стратегії розвитку Володарської селищної територіальної громади на період до 2027 року

ПРОТОКОЛ № 4 засідання робочої групи з підготовки Стратегії розвитку Володарської селищної територіальної громади на період до 2027 року

ЗБІР ІНФОРМАЦІЇ

Володарська селищна  рада розробляє Стратегію розвитку Володарської селищної територіальної громади на період до 2027 року (далі - Стратегія).

У проєкті Стратегії будуть враховані основні положення Стратегії сталого розвитку України до 2030 року, Державної стратегії регіонального розвитку на  2021-2027  роки, Стратегії розвитку Київської області на період до 2027 року, відповідні плани заходів з їх реалізації.

Найважливішим етапом розробки Стратегії є збір проєктних ідей.

Запрошуємо усіх зацікавлених у розвитку Володарської селищної територіальної громади, представників місцевого самоврядування, громадські організації, установи та організації усіх форм власності, жителів громади запропонувати ідеї проєктів.

Проєктні ідеї обов’язково повинні відповідати таким критеріям:

1. Бути спрямовані на досягнення суспільної вигоди.

2. Отримувачем вигод від реалізації проєкту не може бути окрема фізична або юридична особа.

3. Термін реалізації проєкту – не пізніше 2027 року.

4. Проєктна ідея повинна відповідати цілям та завданням Стратегії.

5. Проєктна ідея має бути представлена у формі, що додається:

Форма подання пропозицій проєктних ідей

Приклад для заповнення форми подання пропозицій проєктних ідей

Заповнені форми надсилайте до 16.10.2023  на e-mail:

Опитування мешканців та представників бізнесу Володарської селищної територіальної громади щодо розробки Стратегії розвитку громади

Важливою складовою роботи над розробкою Стратегії розвитку громади є врахування думки мешканців та місцевої бізнес-спільноти. Тому це опитування проводиться для визначення основних проблем, які на думку мешканців та бізнесу  існують в громаді, та перспектив розвитку громади на довгостроковий період.

Заздалегідь вдячні за приділений час та активність!

Посилання на анкети:

Опитування мешканців