A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Володарська селищна територіальна громада
Київська область, Білоцерківський район

Структурні підрозділи ради та виконавчого комітету

№ з/п

П.І.Б.,

дата народження

Посада

І. Апарат селищної ради та її виконавчого комітету

Керівництво

1

Ференець Олександр Борисович

Селищний голова

 

2

Гетман Олена Григорівна

 

Секретар селищної ради

3

Слободський Юрій Васильович

 

Перший заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради

4

Чернобай Олексій Валентинович

 

Заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради

5

Гончарук Олександр Анатолійович

 

Заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради

6

Ганецька Леся Феліксівна

 

Керуючий справами виконавчого комітету селищної ради

 

7

Купріянчук Олександр Олександрович

 

Радник Володарського селищного голови

8

Порхун Василь Іванович

 

Радник Володарського селищного голови

Відділ загальної та організаційної роботи

9

Осипенко Людмила Павлівна

 

Начальник відділу 

10

Коцюк Тетяна Олександрівна

 

Заступник начальника

11

Тимченко Юлія Юріївна

 

Головний спеціаліст

12

Руденко Тетяна Сергіївна

 

Головний спеціаліст

13

Швидун Галина Олександрівна

 

Головний спеціаліст

14

Лисюк Тетяна Миколаївна

 

Головний спеціаліст

15

Довгалюк Світлана Юріївна

 

Провідний спеціаліст

16

Бублій Оксана Святославівна

 

Діловод

Бухгалтерсько-господарський відділ

17

Лихова Ірина Андріївна

 

Начальник відділу

18

Акулініна Галина Вікторівна

 

Заступник начальника

19

Маковська Світлана Вікторівна

 

Головний спеціаліст

20

Цовбун Ольга Василівна

 

Головний спеціаліст 

 

21

Олійник Сергій Леонідович

 

Завідувач господарством

22

Грицюк Алік Петрович

Водій

 

23

Хроменко Володимир Миколайович

 

Водій

24

Терещук Юлія Соловеївна

 

Прибиральник службових приміщень

 

25

Овдіюк Раїса Володимирівна

 

Прибиральник службових приміщень

26

Большаков Олександр Олександрович

 

Відповідальний черговий

27

Клочко Валентина Іванівна

 

Прибиральник службових приміщень

Відділ цифровізації та  інформаційної політики

28

Шевчук Олег Валерійович

 

Начальник відділу

29

Кіндеревич Сергій Петрович

 

Головний спеціаліст

30

Миронюк Тетяна Миколаївна

 

Головний спеціаліст

31

Бурлака Вікторія Василівна

 

Інспектор з підбору довідкового та інформаційного матеріалу

Відділ правового забезпечення

32

Валенкевич Ніна Іванівна

 

Начальник відділу

33

Стоцька Олена Петрівна

 

Головний спеціаліст

34

Куценко Аліна Миколаївна

 

 Головний спеціаліст

Відділ управління персоналом та боротьби з корупцією

35

Ковтиха Олена Вікторівна

 

Начальник відділу

36

Поліщук Софія Сергіївна

 

Головний спеціаліст

ІІ. Виконавчий комітет

Відділ економіки, інвестицій та агропромислового розвитку

37

Цурікова Інна Іванівна

 

Начальник відділу

38

Мелішенко Олена Миколаївна

Головний спеціаліст

 

 

39

Горносталь Тарас Валерійович

 

Головний спеціаліст

40

Король Світлана Павлівна

 

Головний спеціаліст

Відділ житлово-комунального господарства, енергоефективності, інфраструктури та благоустрою

41

Нагаївський Дмитрій Васильович

 

Начальник відділу

42

Ступка Олексій Сергійович

 

Головний спеціаліст

Відділ земельних відносин

43

Локайчук Сергій Сергійович

 

Начальник відділу

44

Саморай Яніна Володимирівна

 

Головний спеціаліст

45

Поліщук Ганна Михайлівна

 

Головний спеціаліст

46

Іванець Наталія Іванівна

 

Головний спеціаліст

47

Лис Ірина Василівна

 

Головний спеціаліст

48

Рибка Олександр Володимирович

 

Головний спеціаліст

Відділ молоді та спорту

49

Жук Андрій Петрович

 

Начальник відділу

Сектор містобудування та архітектури

50

Бойко Олена Анатоліївна

 

Завідувач сектором

 

Відділ цивільного захисту і охорони навколишнього природного середовища

51

Мисник Віктор Валентинович

 

Начальник відділу

 

52

Косован Карина Георгіївна

Провідний спеціаліст

Сектор охорони праці

53

Степаненко Лариса Анатоліївна

Завідувач сектором

 

Служба у справах дітей та сімї

54

Колдашова Лариса Валентинівна

 

Начальник служби

55

Гоцалюк Наталія Володимирівна

 

Головний спеціаліст

 

56

Грох Ольга Володимирівна

 

Головний спеціаліст

 

Відділ «Центр надання адміністративних послуг»

57

Грінцевич Надія Миколаївна

 

Начальник відділу

58

Олефір Галина Петрівна

 

Державний реєстратор

59

Лазаренко Наталія Іванівна

 

Адміністратор

 

 

60

Возна Ольга Володимирівна

 

Адміністратор

61

Білецька Оксана Еріківна

 

Головний спеціаліст

 

62

Держанюк Зоя Юріївна

 

Головний спеціаліст

 

63

Животовська Валентина Генріхівна

 

Головний спеціаліст

64

Невінчана Жанна

Михайлівна

 

Головний спеціаліст

65

Негодяєва Людмила Федорівна

 

Головний спеціаліст

66

Луценко Оксана Василівна

 

Головний спеціаліст

67

Панчук Людмила Анатоліївна

 

Головний спеціаліст

68

Яременко Валентина Василівна

 

Головний спеціаліст

69

Ліпич Неля Василівна

 

Головний спеціаліст

Відділ комунального майна

70

Макарівська Тетяна Миколаївна

 

Начальник відділу

71

Ступніцька Алла Петрівна

 

Головний спеціаліст

ІІ. Структурні підрозділи селищної ради

Відділ фінансів

72

Тимченко Ніна Михайлівна

 

Начальник відділу

73

Короленко Оксана Павлівна

 

Заступник начальника

74

Стадник Наталія Миколаївна

 

Головний спеціаліст

75

Свердлічук Тетяна Юріївна

 

Провідний спеціаліст

76

Ралік Наталія  Вікторівна

 

Головний спеціаліст

 

Відділ освіти

77

Рафальська Валентина Леонідівна

 

Начальник відділу

78

Мила Наталія Анатоліївна

 

Головний спеціаліст

79

Філатенко Неля Володимирівна

 

Головний спеціаліст

Відділ культури та туризму

80

Міняйло Світлана Миколаївна

 

Начальник відділу

Відділ соціального захисту населення

81

Усатюк Катерина Миколаївна

 

Начальник відділу

82

Жук Інна Вікторівна

 

Головний спеціаліст

83

Малярчук  Ірина Володимирівна

 

Головний спеціаліст

84

Шарієнко Тетяна Миколаївна

 

Головний спеціаліст

 

Старости сіл

№ з/п

П.І.Б.,

дата народження

Посада

1

Руденко Павло Петрович

 

Староста сіл Лобачів та Нове Життя

2

Сікорський Михайло Євгенійович

Староста сіл Рубченки та Володимирівка

3

Смітюх Олександр Павлович

 

Староста сіл Капустинці, Чепіженці та  Коржиха

4

Новіцька Оксана Анатоліївна

 

Староста села Гайворон

5

Пігулевська Катерина Миколаївна

Староста сіл Городище-Пустоварівсь-ке та Веснянка

6

Маркова Людмила Петрівна

 

Староста села Пархомівка

7

Макуха Олександр Васильович

Староста села Біліївка

8

Лемешко Зінаїда Олександрівна

Староста сіл Тарган та Надросівка

9

Луценко Наталія Іванівна

 

Староста села Руде Село

10

Кушнір Валентина Андріївна

 

Староста села Рогізна

11

Козачук Віталій Васильович

 

Староста сіл Косівка то Городище-Косівське

12

Корчемний Сергій Вікторович

Староста села Березна

13

Клейзор Віталій Георгійович

 

Староста села Ожегівка

14

Бевза Василь Вікторович

 

Староста сіл Матвіїха та Лихачиха

15

Бобрівська Олена Григорівна

 

Староста сіл Мармуліївка та Кленове

16

Якименко Оксана Миколаївна

Староста сіл Зрайки та Шевченкове

17

Ясюк Павло Дмитрович

 

Староста сіл Завадівка та Дружба

18

Сачук Раїса Василівна

Староста сіл Логвин та Михайлівка

19

 

 

Староста сіл Рачки та Ратуш

20

Шевчук Олександр Полікарпович

Староста села Петрашівка

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь