A A A K K K
для людей із порушенням зору
Володарська селищна територіальна громада
Київська область, Білоцерківський район

Структурні підрозділи ради та виконавчого комітету

№ з/п

П.І.Б.,

дата народження

Посада

І. Апарат селищної ради та її виконавчого комітету

Керівництво

1

 

Селищний голова

 

2

Миколаєнко Сергій Вікторович

 

Секретар селищної ради

3

Слободський Юрій Васильович

 

Перший заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради

4

Гетман Олена Григорівна

Заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради

5

Чернобай Олексій Валентинович

 

Заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради

6

Гончарук Олександр Анатолійович

 

Заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради

7

Ганецька Леся Феліксівна

 

Керуючий справами виконавчого комітету селищної ради

 

8

Купріянчук Олександр Олександрович

 

Радник Володарського селищного голови

9

Порхун Василь Іванович

 

Радник Володарського селищного голови

Відділ загальної та організаційної роботи

10

Осипенко Людмила Павлівна

 

Начальник відділу 

11

Коцюк Тетяна Олександрівна

 

Заступник начальника

12

Тимченко Юлія Юріївна

 

Головний спеціаліст

13

Руденко Тетяна Сергіївна

 

Головний спеціаліст

14

Швидун Галина Олександрівна

 

Головний спеціаліст

15

Лисюк Тетяна Миколаївна

 

Головний спеціаліст

Бухгалтерсько-господарський відділ

16

Лихова Ірина Андріївна

 

Начальник відділу

17

Акулініна Галина Вікторівна

 

Заступник начальника

18

Маковська Світлана Вікторівна

 

Головний спеціаліст

19

Сіяниця Галина Петрівна

 

Головний спеціаліст 

 

20

Олійник Сергій Леонідович

 

Завідувач господарством

21

Грицюк Алік Петрович

Водій

 

22

 

 

Водій

23

Швидун Н. Б.

 

Прибиральник службових приміщень

 

24

Овдіюк Раїса Володимирівна

 

Прибиральник службових приміщень

25

Большаков Олександр Олександрович

 

Відповідальний черговий

26

Клочко Валентина Іванівна

 

Прибиральник службових приміщень

Відділ цифровізації та  інформаційної політики

27

Шевчук Олег Валерійович

 

Начальник відділу

28

Кіндеревич Сергій Петрович

 

Головний спеціаліст

29

Миронюк Тетяна Миколаївна

 

Головний спеціаліст

30

Бурлака Вікторія Василівна

 

Інспектор з підбору довідкового та інформаційного матеріалу

31

Бублій Оксана Святославівна

Діловод

Відділ правового забезпечення

32

Валенкевич Ніна Іванівна

 

Начальник відділу

33

Стоцька Олена Петрівна

 

Головний спеціаліст

34

Куценко Аліна Миколаївна

 

 Головний спеціаліст

Відділ управління персоналом та боротьби з корупцією

35

Ковтиха Олена Вікторівна

 

Начальник відділу

36

Поліщук Софія Сергіївна

 

Головний спеціаліст

ІІ. Виконавчий комітет

Відділ економіки, інвестицій та агропромислового розвитку

37

Цурікова Інна Іванівна

 

Начальник відділу

38

Мелішенко Олена Миколаївна

Головний спеціаліст

 

 

39

Горносталь Тарас Валерійович

 

Головний спеціаліст

40

Король Світлана Павлівна

 

Головний спеціаліст

Відділ житлово-комунального господарства, енергоефективності, інфраструктури та благоустрою

41

Нагаївський Дмитрій Васильович

 

Начальник відділу

42

Ступка Олексій Сергійович

 

Головний спеціаліст

43

Цовбун Ольга Василівна

Головний спеціаліст

Відділ земельних відносин

44

 

 

Начальник відділу

45

Саморай Яніна Володимирівна

 

Головний спеціаліст

46

Поліщук Ганна Михайлівна

 

Головний спеціаліст

47

Іванець Наталія Іванівна

 

Головний спеціаліст

48

Лис Ірина Василівна

 

Головний спеціаліст

49

Рибка Олександр Володимирович

 

Головний спеціаліст

Відділ молоді та спорту

50

Жук Андрій Петрович

 

Начальник відділу

Сектор містобудування та архітектури

51

Бойко Олена Анатоліївна

 

Завідувач сектором

 

Відділ цивільного захисту і охорони навколишнього природного середовища

52

Мисник Віктор Валентинович

 

Начальник відділу

 

53

Косован Карина Георгіївна

Провідний спеціаліст

Сектор охорони праці

54

Степаненко Лариса Анатоліївна

Завідувач сектором

 

Служба у справах дітей та сімї

55

Колдашова Лариса Валентинівна

 

Начальник служби

56

Гоцалюк Наталія Володимирівна

 

Головний спеціаліст

 

57

Грох Ольга Володимирівна

 

Головний спеціаліст

 

Відділ «Центр надання адміністративних послуг»

58

Грінцевич Надія Миколаївна

 

Начальник відділу

59

Олефір Галина Петрівна

 

Державний реєстратор

60

Лазаренко Наталія Іванівна

Адміністратор

61

Возна Ольга Володимирівна

 

Адміністратор

62

Білецька Оксана Еріківна

 

Адміністратор

 

63

Держанюк Зоя Юріївна

 

Адміністратор

 

64

Животовська Валентина Генріхівна

Адміністратор

65

Невінчана Жанна

Михайлівна

Адміністратор

66

Негодяєва Людмила Федорівна

 

Адміністратор

67

Луценко Оксана Василівна

 

Адміністратор

68

Панчук Людмила Анатоліївна

 

Адміністратор

69

Яременко Валентина Василівна

 

Адміністратор

70

Ліпич Неля Василівна

 

Адміністратор

71

Лемешко Зінаїда Олександрівна

 

Адміністратор

72

Кушнір Валентина Андріївна

Адміністратор

73

Лавренюк Зоряна Олександрівна

Адміністратор

74

Хмельницька Леся Петрівна

Адміністратор

75

 

Адміністратор

Відділ комунального майна

76

Макарівська Тетяна Миколаївна

 

Начальник відділу

77

Ступніцька Алла Петрівна

 

Головний спеціаліст

ІІ. Структурні підрозділи селищної ради

Відділ фінансів

78

Тимченко Ніна Михайлівна

 

Начальник відділу

79

Короленко Оксана Павлівна

 

Заступник начальника

80

Стадник Наталія Миколаївна

 

Головний спеціаліст

81

Свердлічук Тетяна Юріївна

 

Провідний спеціаліст

82

Ралік Наталія  Вікторівна

 

Головний спеціаліст

 

Відділ освіти

83

Рафальська Валентина Леонідівна

 

Начальник відділу

84

Мила Наталія Анатоліївна

 

Головний спеціаліст

85

Філатенко Неля Володимирівна

 

Головний спеціаліст

Відділ культури та туризму

86

Міняйло Світлана Миколаївна

 

Начальник відділу

Відділ соціального захисту населення

87

Усатюк Катерина Миколаївна

 

Начальник відділу

88

Жук Інна Вікторівна

 

Головний спеціаліст

89

Малярчук  Ірина Володимирівна

 

Головний спеціаліст

90

Шарієнко Тетяна Миколаївна

 

Головний спеціаліст

 

Старости старостинських округів

№ з/п

П.І.Б.,

дата народження

Посада

1

Новіцька Оксана Анатоліївна

 

Староста Гайворонського старостинського округу

2

Корчемний Сергій Вікторович

Староста Городище-Пустоварівського старостинського округу

3

Ясюк Павло Дмитрович

 

Староста Завадівського старостинського округу

4

Зубченко Андрій Анатолійович

 

Староста Лобачівського старостинського округу

5

Козачук Віталій Васильович

Староста Логвинського старостинського округу

6

Маркова Людмила Петрівна

 

Староста Пархомівського старостинського округу

7

Колесник Володимир Григорович

Староста Рубченківського старостинського округу

8

Бобрівська Олена Григорівна

Староста Рудосільського старостинського округу

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь