Covid-19

В Україні дозволили другу бустерну дозу для всіх охочих та оновили схеми вакцинації

Міністерство охорони здоров’я затвердило наказ №1586, який запроваджує важливі зміни щодо вакцинації проти COVID-19. Про це на брифінгу розповів заступник міністра охорони здоров’я – головний державний санітарний лікар Ігор Кузін.

16:07:03 20.09.2022

До уваги!

Комунальне некомерційне підприємство Володарської селищної ради «Володарський центр первинної медико-санітарної допомоги» інформує про те, що відкрито запис на вакцинацію проти COVID-19 вакциною COVID-19 VACCINE JANSSEN.

11:19:48 09.08.2022

Всесвітня організація охорони здоров’я попереджає, що пандемія Covid-19 далека від завершення, оскільки зафіксоване подальше зростання чисельності інфікованих осіб

В Україні також підтверджуються випадки захворювання на коронавірус і прикрим є той факт, що вперше за два місяці зросло число хворих з підтвердженим Covid-19.

16:47:54 14.07.2022

Оновлений список пунктів щеплень від COVID-19, які працюють в областях України

Українські медики не тільки рятують наших героїв-захисників, а й продовжують турбуватись про кожного з нас щодня, приймаючи пологи в лікарнях та укриттях, консультуючи в клініках і онлайн з будь-якої точки країни та допомагаючи тим, хто цього потребує.

16:13:46 16.05.2022