Громадська рада

СКЛАД ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ

1. Голодняк Анна Юріївна – Володарська районна організація профспілки працівників державних установ України.
  2. Горідько Алла Іванівна – Володарська районна федерація футболу.
  3. Короленко Лариса Вікторівна – Володарська районна організація Профспілки працівників освіти і науки України.
  4. Кропивлянська Анна Володимирівна - Володарська районна організація Профспілки працівників охорони здоров’я України.
  5. Лопата Костянтин Михайлович – Благодійний фонд підтримки учасників бойових дій.
  6. Паталах Вадим Сергійович – ГО «Дитячо-юнацький футбольний клуб «Еверест».
  7.  Плешаков Євгеній Анатолійович – громадська організація «Екологічно-спортивний союз».
  8. Шкріба Михайло Гаврилович – Благодійна організація «Благодійний фонд розвиток Володарщини».
  9. Ямкач Андрій Петрович – Володарська районна організація української Спілки ветеранів Афганістану.

Протоколи:

Протокол установчих зборів громадської ради при виконавчому комітеті Володарської селищної ради ( від 15.06.2021)

Протокол установчих зборів громадської ради при виконавчому комітеті Володарської селищної ради ( від 18.07.2023)

16 Травня, 2023 р., 11:57
Установчі збори з формування нового складу громадської ради при виконавчому комітеті Володарської селищної ради відбудуться 13 липня 2023 року в залі засідань селищної ради за адресою: площа Миру, 4, смт Володарка. Початок зборів о 14.00.