Головний сервісний центр МВС

Україна та ЄС підписали Угоду про вантажні перевезення

29 червня, була підписана Угода між Україною та Європейським Союзом про вантажні перевезення автомобільним транспортом. Одним із її пунктів передбачено виключення необхідності водію мати крім національного ще й міжнародне посвідчення водія.

14:51:50 01.07.2022

Спрощено організацію виїзду дітей за кордон на оздоровлення та відпочинок

Під час воєнного стану діти зможуть виїжджати за кордон на оздоровлення та відпочинок виключно за наявності згоди Нацсоцслужби. При цьому більше не потрібно здійснювати нотаріальне засвідчення документів.

11:54:54 14.06.2022

Запис в електронну чергу відновлено

Країна пробуджується. Хоч наші захисники й далі запекло борються за кожен клаптик української землі, все ж маємо працювати і повертати всі послуги довоєнного часу.

11:23:36 10.06.2022

Процедура складання іспитів змінилася

24 травня вступила в дію важлива постанова, яка регламентує нові правила отримання посвідчення водія «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо теоретичної та практичної підготовки, перепідготовки і підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів».

08:24:34 30.05.2022

19 травня 2022 року вступили в дію нововедення в сервісних центрах МВС

У воєнний період сервісні центри МВС отримали максимальний фідбек від громадян щодо складання теоретичних/практичних іспитів, правил навчання в автошколі, принципу екстериторіальності на отримання водійських документів.

13:37:44 23.05.2022

Головний сервісний центр МВС підписав Меморандум про співпрацю з міжнародною благодійною організацією «Фонд Східна Європа»

«Ми завжди відкриті до співпраці та діалогу стосовно покращення нашого сервісу. Тому нам дуже важливо миттєво чути відгуки і пропозиції користувачів послуг, щоб мати змогу швидко на них відреагувати. Це допомагає нам вдосконалюватися та ставати краще» – з цим меседжем сервісні центри МВС зверталися до громадян незліченну кількість разів. А слова мають узгоджуватися з діями.

08:57:58 15.02.2022

Розпочав роботу новий Електронний кабінет водія

Дотримання обіцянок – це індикатор репутації структури. Все просто: прагнемо змін на краще, ставимо цілі, обіцяємо собі, командно працюємо і виконуємо для вас. Тому не дивно, що довелося побути без Електронного кабінету водія лише кілька днів і ми вже зараз презентуємо новий — модернізований.

08:55:07 14.02.2022

Електронний кабінет водія на модернізації

Сервісні центри МВС прагнуть до швидкого та якісного надання онлайн-послуг громадянам. Тому ми постійно вдосконалюємо свої сервіси.   Днями ми запустили оновлений онлайн-сервіс з перевірки посвідчення водія і вже взялися за модернізацію Електронного кабінету водія. Саме з цією метою його роботу призупинено. Невдовзі ми повернемося з новаціями, яких потребують час і наші клієнти.

10:58:59 01.02.2022