Головний сервісний центр МВС

Змінено розміри ставок збору на обов’язкове державне пенсійне страхування при першій реєстрації легкових автомобілів

Згідно з пунктом 7 статті 1 Закону України «Про збір на обов’язкове державне пенсійне страхування» при набутті права власності на легкові автомобілі, що підлягають першій державній реєстрації в Україні територіальними органами МВС, крім випадків забезпечення легковими автомобілями інвалідів згідно із законодавством та успадкування легкових автомобілів відповідно до закону, підприємства, установи та організації незалежно від форми власності, фізичні особи сплачують збір на обов’язкове державне пенсійне страхування.

11:12:08 10.01.2022

Нова відмітка у посвідченні водія – автомат чи механіка

Рух у бік європейських стандартів неможливий без реальних дій. Дотримуючись цього девізу, сервісні центри МВС крок за кроком запроваджують нововведення, що адаптують підготовку водіїв та національне посвідчення водія до європейських зразків.

16:09:43 30.12.2021

Посвідчення водія за гроші – квиток на «той» світ!

Ось як можна однією фразою охарактеризувати продаж водійських посвідчень. Протягом усього періоду реформи сервісні центри МВС прагнуть надавати громадянам якісні, прозорі та доступні державні послуги.

09:12:59 23.12.2021

Забирай посвідчення водія на Укрпошті!

Життя у часи пандемії вимагає від нас ще більшої мобільності. Ми намагаємося мінімізувати контакти з оточенням, вирішувати справи онлайн і доставляти необхідні речі найбезпечнішим способом. Сервісні центри МВС подумали про кожного. Тому згідно зі змінами, що вніс Кабінет міністрів України до деяких постанов, українці можуть замовити посвідчення водія через Електронний кабінет водія з використанням засобів поштового зв’язку.

08:09:59 08.11.2021

Навчання майбутніх водіїв за європейськими стандартами

Глобалізований світ вимагає від кожного згуртованості та єдиних стандартів. Сервісні центри МВС від початку реформи не зупиняються на досягнутому. Й щоразу на основі напрацювань іноземних колег розробляють нові вимоги до роботи усього автомобільного сектору.

14:20:48 26.10.2021

Посвідчення водія: нові позначки, спрощення іспитів і документи поштою

Про новації в процедурі складання іспитів на право керування транспортними засобами, що вже діють, та про зміни, які чекатимуть жителів Київщини наприкінці року і в березні 2022-го, йшлося під час зустрічі начальника регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Київській області (філії ГСЦ МВС) Миколи Горбоноса з представниками засобів масової інформації.

11:55:00 18.10.2021

Посвідчення водія. Що зміниться найближчим часом?

Невдовзі набере чинності постанова Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2021 року № 1007. Нею запроваджується ряд нововведень у частині видачі посвідчення водія та допуску громадян до керування транспортними засобами.

10:38:30 07.10.2021