Головний сервісний центр МВС

Микола Рудик представив нового начальника Регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Київській області

01 листопада 2022 року начальник Головного сервісного центру МВС  Микола Рудик представив колективу нового керівника регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Київській області (філія ГСЦ МВС) —  Сергія Петрова.

16:24:12 03.11.2022

Інформацію про наявність вільних номерних знаків для авто тепер шукати ще зручніше

Онлайн-сервіс перевірки наявності номерних знаків став ще зручнішим. Він дозволяє побачити не тільки всі вільні номерні знаки для авто у певному регіоні України, а й відсортувати їх за типом транспортного засобу.

16:14:42 03.11.2022

Польща стала першою країною, де можна обміняти українське посвідчення водія

Через повномасштабне вторгнення рф на територію України мільйони людей опинилися у Європейському Союзі. Дехто з них поки не має можливості потрапити до України. Багато є водіями і зіткнулися з тим, що у них вичерпався термін дії посвідчення, затерлися дані в документі або змінились персональні дані. Відтепер такі водії можуть отримати послугу обміну посвідчення водія у Варшаві.

11:48:56 23.09.2022

Відтепер можна призначити і скасувати належного користувача в Електронному кабінеті водія

Отримувати державні послуги за допомогою смартфона — зручно і швидко. Українці звикли до онлайн сервісів і, здається, повною мірою оцінили їх переваги тільки тоді, коли втратили. Адже під час дії воєнного стану з міркувань безпеки довелось обмежити деякі онлайн сервіси, у тому числі онлайн призначення належного користувача.

09:49:43 22.09.2022

Номерні знаки: які зміни вже набули чинності та що очікувати незабаром?

Кабінет Міністрів України 10 вересня 2022 року прийняв Постанову №1019. Згідно з нею номерні знаки уже можна перезакріплювати за авто родичів та незабаром відбудеться впровадження онлайн послуги замовлення номерних знаків через вебзастосунки.

09:43:46 20.09.2022

У реєстрації транспортних засобів відбудуться суттєві зміни

Цифровізація послуг та зручність завжди серед пріоритетних завдань Головного сервісного центру МВС. Є суспільний запит на отримання послуг онлайн. Навіть під час дії воєнного стану, державний сервіс має бути зручним та гнучким. Уже скоро можна буде  замовляти номерні знаки та подати заяву про реєстрацію чи перереєстрацію транспортного засобу онлайн.

10:09:30 13.09.2022

Відтепер можна призначити належного користувача у Дії

Якісний державний сервіс у смартфоні. Це те, до чого українці звикли і що хочуть мати. Але під час дії воєнного стану з міркувань безпеки довелось обмежити деякі онлайн сервіси, у тому числі онлайн призначення належного користувача. Команди Міністерства цифрової трансформації та Головного сервісного центру МВС шукали та втілювали у життя рішення, аби безпека та зручність не суперечили одна одній.

18:44:39 01.09.2022