Головний сервісний центр МВС

31 Травня, 2023 р., 09:23
23 травня 2023 року послуга обміну і відновлення посвідчення водія стала доступною в застосунку Дія. Відтепер можна подати заявку на заміну свого водійського через застосунок у кілька кліків. Замовити можна як фізичний пластиковий документ і забрати його у сервісному центрі МВС особисто, так і Е-посвідчення, яке є виключно цифровим і дійсним лише на території України.
19 Травня, 2023 р., 09:46
Усі послуги сервісних центрів МВС тепер можна отримати, надавши адміністратору як документ, що посвідчує особу, паспорт громадянина України для виїзду за кордон або його електронний варіант у застосунку Дія.
17 Травня, 2023 р., 09:31
Під час перереєстрації транспортного засобу покупець за бажанням і згодою попереднього власника може залишити собі наявні, закріплені за цим транспортним засобом, номерні знаки.
12 Травня, 2023 р., 11:34
У День Європи, 09 травня 2023 року, Головний сервісний центр МВС став повноправним учасником в Міжнародній комісії з тестування водіїв CIECA, яка об’єднує компетентні органи та організації у сфері безпеки дорожнього руху та проведення теоретичних і практичних іспитів для отримання права керування транспортними засобами.
04 Травня, 2023 р., 11:19
Ще задовго до початку повномасштабного вторгнення росії на територію України Електронний кабінет водія був ресурсом,  звідки люди черпали найнеобхіднішу інформацію про свій транспортний засіб та свої водійські документи.
01 Травня, 2023 р., 08:25
25 квітня 2023 року послуга призначення належного користувача у застосунку Дія отримує додатковий функціонал. Тепер у мобільному додатку у кілька кліків можна не лише призначити належного користувача, а й  скасувати його.
20 Квітня, 2023 р., 08:41
До одного із  сервісних центрів МВС звернувся клієнт, аби присвоїти індивідуальний номерний знак своїй автівці. Він зареєструвався в електронну чергу, надав усі документи і дістав той самий номерний знак, який отримав поштою.
31 Березня, 2023 р., 13:41
Із 23 березня знову можна замовляти індивідуальні номерні знаки для свого транспортного засобу онлайн — через електронний кабінет водія. Відновлення цієї зручної послуги чекали ті автовласники, які хочуть вирізнятись на дорогах України.
27 Лютого, 2023 р., 15:18
Польща внесла зміни до Закону «Про допомогу громадянам України у зв’язку зі збройним конфліктом на території цієї держави». Нові норми було ухвалено 13 січня 2023 року.
31 Січня, 2023 р., 16:23
Дорожній рух — це круговерть із кольорових картинок, які постійно змінюються перед очима водія. Психологи стверджують, що за кольором автівки можна визначити не лише стиль водіння, а й характер водія.