Оприлюднення проєктів регуляторних актів

Про встановлення місцевих податків та зборів на 2022 рік

Про встановлення місцевих податків та зборів на 2023 рік

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта «Про затвердження Порядку визначення плати за тимчасове користування місцями розташування рекламних засобів, що перебувають у комунальній власності Володарської селищної територіальної грома

Відповідно до вимог Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, з метою одержання зауважень та пропозицій від суб’єктів господарювання та населення  на офіційному вебсайті Володарської селищної ради оприлюднюється проєкт рішення  Володарської  селищної  ради  «Про затвердження Порядку визначення плати за тимчасове користування місцями розташування рекламних засобів, що перебувають у комунальній власності  Володарської селищної територіальної громади».

20:34:43 22.08.2022

Відповідно до статей 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень та пропозицій від юридичних та фізичних осіб, їх об’єднань  повідомляємо про оприлюднення проєкту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу проєкту рішення Володарської селищної  ради «Про затвердження Порядку розміщення зовнішньої реклами на території Володарської селищної територіальної громади».

19:43:06 22.08.2022