ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проєкту регуляторного акта – рішення Володарської селищної ради «Про встановлення місцевих податків та зборів»

Дата: 26.04.2023 10:37

З метою одержання зауважень та пропозицій від юридичних та фізичних осіб, їх об’єднань  повідомляємо про оприлюднення рішення Володарської селищної  ради «Про встановлення місцевих податків та зборів».

Розробники проєкту рішення: відділ економіки та інвестицій, відділ комунального майна, відділ земельних відносин, охорони навколишнього природного середовища та агропромислового розвитку.

Даний проєкт рішення розроблений відповідно до  Відповідно до статті 10, підпункту 12.3.8. пункту 12.3., пунктів 12.4., 12.5. статті 12, статей 265, 266,  268, 284, 293  Податкового кодексу України, пунктів 24, 28, 35 частини першої статті 26, статті 69 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії селищної ради з питань соціально-економічного розвитку, гуманітарної сфери, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища з метою зміцнення матеріальної і фінансової бази місцевого самоврядування, а також сприяння соціально-економічному розвитку Володарської селищної територіальної громади.

Проєктом регуляторного акта передбачається встановлення на території Володарської селищної територіальної громади туристичного збору та ставок:

• податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки;
  • земельного податку;
  • єдиного податку,

а також встановлення пільг для фізичних та юридичних осіб із сплати зазначених податків.

Проєкт регуляторного акту та аналіз його регуляторного впливу буде оприлюднений на офіційному сайті Володарської селищної ради https://volodarska-gromada.gov.ua в розділі «Регуляторна діяльність».

Пропозиції та зауваження до даного проєкту рішення від фізичних та юридичних осіб, їх об`єднань приймаються у письмовому або в електронному вигляді до 26.05.2023.

Поштова адреса: пл. Миру, 4, смт Володарка, Київська обл., 09301,

тел.: 5-02-04.