Державна податкова служба України

ГУ ДПС у Київській області інформує

Для здійснення листування з податковими органами в електронній формі подайте Заяву про бажання отримувати документи через Електронний кабінет

10:32:03 17.09.2021

Чи мають право ради громад збільшувати граничну межу житлової нерухомості, на яку зменшується база оподаткування?

Білоцерківська ДПІ ГУ ДПС у Київській області повідомляє, що підпунктом 266.4.1 п. 266.4 ст. 266 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) встановлено пільги зі сплати податку на нерухоме майно у вигляді зменшення бази оподаткування об’єкта/об’єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток, що перебувають у власності фізичної особи – платника податку:

13:11:45 15.09.2021

Права неповнолітніх у трудових правовідносинах

Білоцерківська ДПІ ГУ ДПС у Київській області повідомляє, що статтею 187 Кодексу законів про працю України встановлено, що неповнолітні, тобто особи, що не досягли вісімнадцяти років, у трудових правовідносинах прирівнюються у правах до повнолітніх, а в галузі охорони праці, робочого часу, відпусток та деяких інших умов праці користуються пільгами, встановленими законодавством України.

13:08:21 15.09.2021

Білоцерківщина: Податківці знайомили громадськість та бізнес із алгоритмом дій при добровільному декларуванні

Днями, в рамках проведення інформаційно – роз’яснювальної кампанії з одноразового (спеціального) добровільного декларування активів фізичних осіб, начальниця Білоцерківського відділу податків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок управління податкового адміністрування фізичних осіб ГУ ДПС у Київській області Оксана Чустіль та начальниця Білоцерківської ДПІ ГУ ДПС у Київській області Наталія КОНОВАЛ зустрілися з громадськістю та бізнесом Білоцерківщини.

13:03:56 15.09.2021

Місцеві громади Білоцерківського району отримали понад 1,8 млрд. гривень місцевих податків і зборів

З початку року платники податків району спрямували до місцевих бюджетів громад 1820 млн.гривень. Слід зазначити, що найбільшим бюджетоутворюючим джерелом місцевих бюджетів залишається податок на доходи фізичних осіб (ПДФО). За 8 місяців 2021 року його сукупні надходження склали 1270 млн.гривень або 69,7% у структурі надходжень.

10:07:27 09.09.2021

Білоцерківська ДПІ : З початку року податківцями надано понад 9,5 тисяч адміністративних послуг

За січень – серпень 2021 року кількість наданих адміністративних послуг працівниками Білоцерківської ДПІ ГУ ДПС у Київській області становить –9566, за звітний місяць – 1224.

10:05:02 09.09.2021

Добровільне декларування: Декларація подається лише в електронному вигляді

Білоцерківська ДПІ ГУ ДПС у Київській області повідомляє, що з 1 вересня 2021 року розпочалося одноразове (спеціальне) добровільне декларування громадянами України активів (розміщених на території України та/або за її межами), які належать їм на правах власності та з яких, відповідно до вимог законодавства та/або міжнародних договорів, не були сплачені або сплачені не в повному обсязі податки і збори.

10:02:59 09.09.2021

У яких випадках відбувається скасування РРО

Білоцерківська ДПІ ГУ ДПС у Київській області повідомляє, що відповідно до Порядку реєстрації та застосування реєстраторів розрахункових операцій, що застосовуються для реєстрації розрахункових операцій за товари (послуги), затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 14.06.2016 № 547 скасування реєстрації РРО відбувається у випадках, коли:

08:41:58 02.09.2021

Зустріч на Білоцерківщині: Коротко про головне при одноразовому (спеціальному) добровільному декларуванню

Днями, під час зустрічі з громадськістю, начальниця Білоцерківської ДПІ ГУ ДПС у Київській області Наталія КОНОВАЛ та начальниця Білоцерківського відділу податків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок управління податкового адміністрування фізичних осіб ГУ ДПС у Київській області Оксана Чустіль обговорили нововведення в податковому законодавстві щодо запровадження одноразового (спеціального) добровільного декларування.

08:36:34 02.09.2021