Державна податкова служба України

Обережно!!!! На Київщині платники податків отримують «фіктивні запити – вимоги» від слідчих Податкової служби

Головне управління у Київській області вже повідомляло про випадки надходження до платників податків «фіктивних запитів - вимог» за підписом старшого слідчого з особливо важливих справ першого відділу РКП СУФР Головного управління Державної податкової служби у Київській області, однак, за останній тиждень податківці продовжують отримувати повідомлення про надходження таких «запитів – вимог» платникам податків Київщини.

08:27:08 01.02.2022

Як перевірити отримання контролюючим органом одноразової (спеціальної) добровільної декларації?

Білоцерківська ДПІ ГУ ДПС у Київській області повідомляє, що абзацом першим п. 42.6 ст. 42 Податкового кодексу України визначено, що електронний документообіг між платником податків та контролюючим органом здійснюється відповідно до ПКУ, законів України від 22 травня 2003 року №851-IV «Про електронні документи та електронний документообіг» зі змінами та доповненнями (далі – Закон № 851) та від 05 жовтня 2017 року №2155-VIII «Про електронні довірчі послуги» із змінами та доповненнями без укладення відповідного договору.

14:45:18 26.01.2022

Розпочата кампанія декларування доходів

Білоцерківська ДПІ ГУ ДПС у Київській області повідомляє, що з січня поточного року стартувала кампанія декларування громадянами доходів, одержаних протягом 2021 року.

14:38:54 26.01.2022

Особи, які не можуть бути декларантами в одноразовому (спеціальному) добровільному декларуванні

Білоцерківська ДПІ ГУ ДПС у Київській області повідомляє, що відповідно до п.п. «е» п. 4 підрозд. 9 прим. 4 розд. XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями об’єктами одноразового (спеціального) добровільного декларування можуть бути визначені підпунктами 14.1.280 і 14.1.281 п. 14.1 ст. 14 ПКУ активи фізичної особи, що належать декларанту на праві власності (в тому числі на праві спільної часткової або на праві спільної сумісної власності) і знаходяться (зареєстровані, перебувають в обігу, є на обліку тощо) на території України та/або за її межами станом на дату подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації (далі – Декларація), зокрема, інші активи фізичної особи, у тому числі майно.

14:10:26 26.01.2022