Державна податкова служба України

На офіційному вебпорталі ДПС оприлюднюється інформація про боржників

Головне управління ДПС у Київській області повідомляє, що відповідно до п.35.4 ст.35 Податкового кодексу України, на офіційному вебпорталі ДПС оприлюднюється, зокрема, така інформація про боржників:

08:37:44 23.11.2022

01 жовтня розпочинається кампанія декларування податку на прибуток підприємств за ІІІ квартал 2022 року

Головне управління ДПС у Київській області нагадує, що 01 жовтня стартує кампанія декларування податку на прибуток підприємств для платників податку, звітним податковим періодом у яких є податковий квартал.

13:48:30 03.10.2022

Порядок дій для отримання у Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг Інформаційно-довідкового департаменту ДПС кваліфікованих сертифікатів відкритих ключів

Головне управління ДПС у Київській області повідомляє, що для отримання у Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг Інформаційно-довідкового департаменту ДПС (далі – Надавач) електронних довірчих послуг (далі - ЕДП) необхідно здійснити такий порядок дій:

09:59:19 03.10.2022

Терміни сплати земельного податку

Головне управління ДПС у Київській області інформує, що податкове зобов’язання щодо плати за землю, визначене у податковій декларації на поточний рік, сплачується рівними частками власниками та землекористувачами земельних ділянок за місцезнаходженням земельної ділянки за податковий період, який дорівнює календарному місяцю, щомісяця протягом 30 календарних днів, що настають за останнім календарним днем податкового (звітного) місяця.

16:40:25 19.09.2022

Строк проведення одноразового (спеціального) добровільного декларування активів фізичних осіб продовжено до 01 березня 2023 року

Головне управління ДПС у Київській області повідомляє, що  пунктом 1 підрозд. 9 прим. 4 розд. ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України визначено, що  одноразове (спеціальне) добровільне декларування – це особливий порядок добровільного декларування фізичною особою, визначеною п. 3 підрозд. 9 прим. 4 розд. ХХ «Перехідні положення» ПКУ, належних їй активів, розміщених на території України та/або за її межами, якщо такі активи фізичної особи були одержані (набуті) такою фізичною особою за рахунок доходів, що підлягали в момент їх нарахування (отримання) оподаткуванню в Україні та з яких не були сплачені або сплачені не в повному обсязі податки і збори відповідно до вимог законодавства з питань оподаткування та/або міжнародних договорів, згода на обов’язковість яких надана Верховною Радою України, та/або які не були задекларовані в порушення податкового та валютного законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, протягом будь-якого з податкових періодів, що мали місце до 01 січня 2021 року.

08:14:18 19.09.2022

09 серпня 2022 року – останній день подання Декларації з податку на прибуток підприємств за півріччя 2022 року

Головне управління ДПС у Київській області звертає увагу платників податків, що 09 серпня 2022 року завершується кампанія декларування  податку на прибуток підприємств за півріччя 2022 року платниками, у яких податковий період дорівнює календарному кварталу та податкової декларації з податку на прибуток підприємств за угодою про розподіл продукції за ІІ квартал 2022 року, - п.п. 49.18.2 п. 49.18 та п. 49.19 ст. 49, п. 137.4 ст. 137, п.п. «е» п. 336.1 ст. 336 розділу XVIII  Податкового кодексу України.

11:37:37 05.08.2022