Свій перший паспорт громадянина України у формі ID-картки отримав чемпіон України з велоспорту серед юніорів Микола Ковтуненко

Дата: 15.05.2023 09:21

Фото без описуУ Володарському відділ ЦМУ ДМС у м. Києві та Київській області свій перший паспорт громадянина України у формі іd-картки отримав чемпіон України з велоспорту серед юніорів, в категорії молодші юнаки (2009-2010), Микола Ковтуненко з с. Городище-Пустоварівське Володарської громади. В квітні 2023 року Микола  виборов золоту медаль на чемпіонаті України в багатоденній гонці з велосипедного спорту на шосе.

Працівники міграційної служби привітали земляка з перемогою та побажали юному спортсмену нових досягнень.

Володарський відділ ЦМУ ДМС у м. Києві та Київській області