28 Травня, 2024 р., 15:41
Відповідно до розпорядження секретаря селищної ради  від 24 травня  2024 року № 42 «Про скликання сорок першої позачергової сесії Володарської селищної ради VІІІ скликання» 11 червня  2024 року о 10-00 відбудеться засідання сорок першої позачергової сесії селищної ради. Місце проведення: зал засідань, площа Миру, 4, селище Володарка.
23 Травня, 2024 р., 13:37
Наказом Міністерства юстиції України від 21.03.2024 № 793/5 "Про відділи державної реєстрації актів цивільного стану у Київській області Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ)" Володарський відділ державної реєстрації актів цивільного стану у Білоцерківському районі Київської області Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ) реорганізовано шляхом приєднання до Білоцерківського відділу державної реєстрації актів цивільного стану у Білоцерківському районі Київської області Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ).
22 Травня, 2024 р., 15:52
Запрошуємо вас взяти участь у благодійній акції на підтримку Збройних Сил України "Разом до Перемоги!", яка відбудеться 23 травня 2024 року в селищі Володарка біля Алеї пам’яті Героїв.
16 Травня, 2024 р., 11:31
Церемонія прощання із загиблим Героєм, старшим солдатом Ільчуком Юрієм Григоровичем відбудеться 17 травня 2024 року об 11:30 в центрі села Косівка біля памʼятного знаку Сумуюча мати. А поховання відбудеться на кладовищі в селі Городище-Косівське о 12:00.
16 Травня, 2024 р., 10:22
Графік віялових відключень електропостачання по Володарській громаді