06 Лютого, 2024 р., 08:22
З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі» буде проводити ремонтні роботи у мережах Володарської селищної територіальної громади.
05 Лютого, 2024 р., 14:35
За підтримки Мінветеранів на Київщині працює вже другий Центр ветеранського розвитку. Базою для нього став Білоцерківський національний аграрний університет.
02 Лютого, 2024 р., 13:30
Грип — це високоінфекційне вірусне захворювання з можливістю тяжких ускладнень (таких як пневмонія та серцева недостатність) та ризиком смерті.
01 Лютого, 2024 р., 09:22
Вшанувати пам’ять солдата хвилиною мовчання та покласти квіти до могили Воїна прийшов секретар селищної ради Сергій Миколаєнко.
31 Січня, 2024 р., 08:40
30 Січня, 2024 р., 16:32
Володарська селищна рада за підтримки місцевих аграріїв розпочинає соціальний проєкт «Медицина на селі». Він спрямований на відновлення роботи медичних пунктів тимчасового базування (ФАПів) у селах Володарської селищної територіальної громади.
30 Січня, 2024 р., 13:05
01 ЛЮТОГО: вул. Надрічна, Дружби, Лугова, Комарова, Армійська, Зарічна, пров. Жовтневий, Армійський, Росьовий;
29 Січня, 2024 р., 11:47
Минулого тижня стартувала звітна кампанія старостів старостинських округів Володарської селищної територіальної громади. 26 січня 2024 року звітувала перед громадою про проведену роботу в 2023 році староста Пархомівського старостинського округу Людмила Маркова. На зібраннях була присутня дільничний офіцер поліції відділення поліції № 4 Білоцерківського РУП ГУНП в Київській області Юлія Бобовська.