17 Січня, 2024 р., 09:30
про проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної  посади директора КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА ВОЛОДАРСЬКОЇ  СЕЛИЩНОЇ РАДИ «ВОЛОДАРКА»
15 Січня, 2024 р., 18:08
У разі виникнення пожежі або іншого надзвичайного випадку звертайтесь за номерами:
15 Січня, 2024 р., 16:39
Доводимо до вашого відома інформацію про відпустку лікаря-педіатра Кушнір Юлії Віталіївни з 16 січня до 26 січня 2024 року.
15 Січня, 2024 р., 13:47
Про індексацію нормативної грошової оцінки земель за 2023 рік
15 Січня, 2024 р., 08:30
З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі» буде проводити ремонтні роботи у мережах Володарської селищної територіальної громади.
13 Січня, 2024 р., 16:16
Старший водій кулеметного відділення кулеметного взводу стрілецького батальйону, старший солдат Віталій Вікторович Коренюк, 23 липня 1984 року народження, загинув під час ворожого обстрілу 09 січня 2024 року в Донецькій області.
12 Січня, 2024 р., 14:44
У місті Славутич Київської області діє Соціально-психологічний центр, який надає широкий спектр послуг ветеранам війни, учасникам бойових дій та членам їх сімей.
11 Січня, 2024 р., 12:15
На початок 2024 року близько 70 тисяч медпрацівників (з них 16 тисяч — сімейні лікарі) пройшли навчання за програмою ВООЗ mhGAP і тепер можуть надавати підтримку з ментального здоров’я. Тобто кожен третій «сімейний» наразі може розпізнати, діагностувати, допомогти, або ж за необхідності направити до вузького спеціаліста.
11 Січня, 2024 р., 10:18
Повідомляємо вас, що відсутнє водопостачання по вулиці Кооперативній від селищного будинку культури до повороту на вулицю Шевченка в селищі Володарка, у зв’язку із проривом на водопровідній мережі. Ведуться ремонтні роботи.