Білоцерківське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування

04 Лютого, 2022 р., 10:34
За 2021 рік порівняно з відповідним періодом 2020 року кількість страхових нещасних випадків, внесених до ЄІАС, збільшилась у 1,6 раза (з 566 до 896), кількість смертельно травмованих осіб збільшилась у 1,7 раза (з 18 до 33). Збільшення кількості страхових нещасних випадків порівняно з попереднім роком сталося через значну кількість завершених у 2021 році розслідувань гострих професійних захворювань внаслідок зараження коронавірусом SARS-CoV-2 медичних працівників закладів охорони здоров’я Київщини, які здебільшого сталися (отримані повідомлення) у попередньому 2020 році, та відповідно складених за результатами завершених розслідувань актів форми Н-1/П (758, із смертельним наслідком – 20). У 2020 році зареєстровано відповідно 400, із смертельним наслідком – 8.
04 Лютого, 2022 р., 10:24
За минулий рік до управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області надійшло та зареєстровано 1016 повідомлень про нещасні випадки/гострі професійні захворювання (отруєння), із них 70 – зі смертельним наслідком.
26 Січня, 2022 р., 08:55
Санаторно-курортним лікуванням забезпечено 154 особи з інвалідністю внаслідок трудового каліцтва. Загальна сума витрат на санаторно-курортне лікування склала понад 2,5 млн гривень.
26 Січня, 2022 р., 08:45
За підсумками минулого року управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області забезпечило медичними та соціальними послугами 394 потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань на суму майже 1,2 млн гривень.
26 Січня, 2022 р., 08:15
Поряд із застудними захворюваннями не менш поширеними у зимовий період є травми. Більшість із них часто пов’язані або з суворими морозами, або з нестійкою погодою, що супроводжуються появою таких травмонебезпечних факторів, як ожеледиця. Стрімко зростає ймовірність отримання перелому, розтягнення або струсу мозку.
19 Січня, 2022 р., 16:36
Сьогодні, 19.01.2022, Фонд соціального страхування України завершив фінансування щомісячних страхових виплат потерпілим на виробництві та членам їх родин за грудень. Кошти перераховано вчасно та в повному обсязі для майже 200 тисяч осіб. Виплати таких допомог здійснюються Фондом у наступному місяці за попередній.
19 Січня, 2022 р., 13:20
Понад 125 тисяч працюючих українок знаходились у декретній відпустці упродовж 2021 року. Фонд соціального страхування України профінансував для них понад 5 мільярдів гривень допомог по вагітності та пологах.
17 Січня, 2022 р., 09:25
Як інформує пресслужба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України, середньоденний розмір допомоги по тимчасовій втраті працездатності за підсумками 2021 року зріс на 10,1% порівняно з тим же періодом 2020 року.
17 Січня, 2022 р., 09:11
За підсумками 2021 року на пів мільйона більше українців звернулись до Фонду соціального страхування України за допомогами по тимчасовій непрацездатності в разі лікування захворювань, травм, догляду за хворими рідними, проходження самоізоляції від COVID-19 тощо.
17 Січня, 2022 р., 09:07
12 січня, відбулася робоча зустріч в. о. начальника управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області Георгій Галиць з керівником Київського казенного експериментального протезно-ортопедичного підприємства Міністерства соціальної політики України Миколою Хобзеєм. У зустрічі взяли участь також заступники начальника управління Петро Рева та Людмила Зуб.