Білоцерківське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування

12 Травня, 2022 р., 13:13
З початку року до відділень управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області надійшло та зареєстровано 157 повідомлень (13 – зі смертельним наслідком) про нещасні випадки/гострі професійні захворювання (отруєння).
12 Травня, 2022 р., 13:08
Фонд соціального страхування України продовжує здійснювати страхові виплати за квітень – станом на сьогодні щомісячні виплати отримали майже 100 тисяч потерпілих на виробництві та членів їх родин. Загалом перераховано на банківські картки або доставлено листоношами вже 651 мільйон гривень квітневих страхових виплат.
25 Квітня, 2022 р., 11:43
Протягом І кварталу цього року фахівці управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області провели 2 планові та 26 позапланових перевірок закладів охорони здоров’я з питань обґрунтованості видачі/продовження листків непрацездатності застрахованим особам, під час яких проаналізовано 185 листків непрацездатності, а також 1455 листків непрацездатності під час перевірок страхувальників.
25 Квітня, 2022 р., 11:36
Станом на 01 квітня 2022 року в управлінні виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області на обліку перебуває 189 тис. страхувальників, з яких: юридичні особи – 77,88 тис. (41,2%), фізичні особи – підприємці 111,07 тис. (58,8%) та члени фермерського господарства – 0,05 тис. (0,03%).
21 Квітня, 2022 р., 13:43
Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області щомісячно здійснює страхові виплати потерпілим (членам їх сімей), кількість яких станом на 01 квітня цього року становить 4177 осіб, з них: осіб з інвалідністю I групи – 85 осіб, II групи – 414 осіб, III групи – 1828 осіб, а також 1563 потерпілих, які мають відсоток втрати працездатності без групи інвалідності, та 287 осіб, які мають право на щомісячні страхові виплати в разі втрати годувальника.
21 Квітня, 2022 р., 13:33
За І квартал 2022 року 139 потерпілих від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань отримали медичні та соціальні послуги на загальну суму 1958,9 тис. гривень.
12 Квітня, 2022 р., 13:42
Після відновлення роботи Електронного реєстру листків непрацездатності, доступ до якого призупинявся на початку війни, деякі електронні лікарняні залишились у статусі «закритий» попри вичерпання строків. Про це повідомляє пресслужба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України.
11 Квітня, 2022 р., 13:27
Через бойові дії, ускладнену логістику і технічні обмеження, створення електронних лікарняних або видача паперових листків непрацездатності сьогодні можуть бути ускладнені.
31 Березня, 2022 р., 14:28
Електронний реєстр листків непрацездатності Пенсійного фонду України відновив свою роботу в повному обсязі. Усі е-лікарняні, за якими роботодавці не встигли оформити заяву-розрахунок через відсутність доступу до реєстру, тепер можуть бути опрацьовані та подані до Фонду соціального страхування України на оплату.
31 Березня, 2022 р., 14:14
Попри впровадження в Україні воєнного стану фахівці Фонду соціального страхування України продовжують роботу задля надання усіх видів допомог і страхових виплат. Однак, на жаль, приміщення та будівлі деяких робочих органів Фонду були зруйновані внаслідок російської агресії.