За минулий рік управління соцстраху Київщини зареєструвало 896 потерпілих від нещасних випадків на виробництві, на яких складено акти за формою Н-1, пов’язані з виробництвом

Дата: 04.02.2022 10:34

За 2021 рік порівняно з відповідним періодом 2020 року кількість страхових нещасних випадків, внесених до ЄІАС, збільшилась у 1,6 раза (з 566 до 896), кількість смертельно травмованих осіб збільшилась у 1,7 раза (з 18 до 33). Збільшення кількості страхових нещасних випадків порівняно з попереднім роком сталося через значну кількість завершених у 2021 році розслідувань гострих професійних захворювань внаслідок зараження коронавірусом SARS-CoV-2 медичних працівників закладів охорони здоров’я Київщини, які здебільшого сталися (отримані повідомлення) у попередньому 2020 році, та відповідно складених за результатами завершених розслідувань актів форми Н-1/П (758, із смертельним наслідком – 20). У 2020 році зареєстровано відповідно 400, із смертельним наслідком – 8.

Найбільше потерпілих у страхових нещасних випадках, розслідування яких завершено у стислі строки, зареєстровано у відділеннях м. Біла Церква, Білоцерківському, Фастівському, Ірпінському, Бориспільському відділеннях. На ці п’ять відділень припадає 66,9% усіх потерпілих у страхових нещасних випадках по управлінню.

Найбільше потерпілих із смертельним наслідком у страхових нещасних випадках зареєстровано у трьох відділеннях: Білоцерківському, Броварському, Бориспільському.

ФОНД СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ

Джерело інформації