Головне управління Пенсійного фонду України

30 Березня, 2022 р., 15:10
Кабінет Міністрів України постановою від 26.03.2022 № 367 вніс зміни до постанови «Деякі питання надання допомоги в рамках «єПідтримка» від 09.12.2021 № 1272.
15 Березня, 2022 р., 09:33
15 Березня, 2022 р., 09:28
Долучайтесь до нашого Telegram-каналу "Пенсійний фонд України” https://t.me/PensFund
15 Березня, 2022 р., 09:26
Головне управління ПФУ у Київській області повідомляє, що 04.03.2022 прийнято постанову Кабінету Міністрів України № 199 «Питання надання у 2022 році застрахованим особам одноразової матеріальної допомоги у зв’язку із втратою частини заробітної плати (доходу), робота (економічна діяльність) яких тимчасово зупинена внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні».
01 Березня, 2022 р., 09:31
Щодо виплати пенсій у березні
18 Грудня, 2021 р., 09:16
Відповідно до ст.50 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» суми пенсії, виплачені надмірно внаслідок зловживань з боку пенсіонера або подання страхувальником недостовірних даних, стягуються на підставі рішень територіальних органів Пенсійного фонду України чи в судовому порядку.
17 Грудня, 2021 р., 09:21
З кожним роком зростають вимоги щодо наявності страхового стажу, необхідного для призначення пенсії за віком, оскільки не лише вік, а й наявність необхідного страхового стажу є визначальним фактором для отримання пенсійної виплати.
17 Грудня, 2021 р., 09:07
15 вересня Кабінет Міністрів України прийняв постанову № 963 “Про додатковий соціальний захист окремих категорій осіб у 2022 році та в подальшому”.