Державна податкова служба України

02 Серпня, 2021 р., 13:55
У рамках інспекційної кампанії органами Держпраці за інформаційної підтримки ДПС станом на 20 липня 2021 року виявлено понад 4 тис. працівників, з якими не були оформлені трудові відносини.
02 Серпня, 2021 р., 09:29
Білоцерківська ДПІ ГУ ДПС у Київській області повідомляє, що незалежно від того, що фізична особа – нерезидент має постійне місце проживання в України, здавання в оренду нерухомого майна здійснюється відповідно до вимог п.п. 170.1.3 п 170.1 ст. 170  розд. IV Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VІ (далі – ПКУ) .
02 Серпня, 2021 р., 09:20
Білоцерківська ДПІ ГУ ДПС у Київській області  повідомляє, що 20 липня офіційно опубліковано Закон України №1539-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо стимулювання детінізації доходів та підвищення податкової культури громадян шляхом запровадження одноразового (спеціального) добровільного декларування фізичними особами належних їм активів та сплати одноразового збору до бюджету». Цей Закон визначає особливості проведення одноразового (спеціального) добровільного декларування активів фізичних осіб, яке відбуватиметься з 1 вересня 2021 року по 1 вересня 2022 року.
30 Липня, 2021 р., 10:07
ГУ ДПС у Київській області повідомляє, що набрав чинності новий Закон про фінансовий лізинг вже з врахуванням його положень 25.07.2021 року набрав чинності Закон України від 01.07.2021 №1605-IX  року про внесення змін до Податкового кодексу України (далі – ПКУ) щодо усунення суперечностей та уточнення визначення лізингової, орендної операції (далі — Закон №1605).
30 Липня, 2021 р., 10:04
Із набранням чинності 21 липня 2021 року Закону України від 15.06.2021 №1539-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо стимулювання детінізації доходів та підвищення податкової культури громадян шляхом запровадження одноразового (спеціального) добровільного декларування фізичними особами належних їм активів та сплати одноразового збору до бюджету» фізичні особи матимуть право подати одноразову добровільну декларацію із зазначенням активів, що їм належать, та з яких не були сплачені податки і збори, до 1 січня 2021 року.
30 Липня, 2021 р., 10:01
Як повідомила начальник податкової служби Київщини Олена Виноградова, наразі мешканці пристоличного регіону повернули собі вже більше 14 мільйонів гривень податкової знижки. «Правом на повернення частини витрачених коштів – на навчання, користування іпотечним кредитом та інші дозволені витрати – вирішили скористатися майже 5 тисяч громадян, які подали декларації про майновий стан і доходи до податкової служби. Загалом громадяни зазначили до повернення суму 20 мільйонів гривень». Окремо Виноградова зазначила, що у переважній більшості поданих декларацій вказано суми за навчання у вітчизняних закладах освіти.
30 Липня, 2021 р., 09:56
Головне управління ДПС у  Київській  області нагадує громадянам,  які змінили свої особисті дані, зокрема, місце проживання (податкову адресу), прізвище, ім’я, по батькові та не повідомили своєчасно про зміни податкові органи, що цими діями вони позбавили себе  можливості вчасно отримувати кореспонденцію від податкових органів, що часто призводить до виникнення непорозумінь (неузгодженостей)  у діях податківців та платників податків, призводить до виникнення податкового боргу.
30 Липня, 2021 р., 09:51
Головне управління ДПС у Київській області повідомляє, що право податкової застави виникає:
30 Липня, 2021 р., 09:24
Головне управління ДПС у Київській області нагадує, що критерії ризиковості платника податку на додану вартість затверджені  постановою Кабінету Міністрів України від 11.12.2019 № 1165 «Про затвердження порядків з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних» (далі – постанова № 1165).
30 Липня, 2021 р., 09:20
Головне управління ДПС у Київській області інформує, що  Положенням про ведення касових операцій у національній валюті в Україні, затвердженим постановою Правління НБУ від 29.12.2017 №148, визначено, що виплати, пов’язані з оплатою праці - це виплати, віднесені до фонду оплати праці, а також до інших виплат, що не належать до цього фонду. Пунктом 3 Інструкції зі статистики заробітної плати, затвердженої наказом Державного комітету статистики України від 13.01.2004 № 5, визначено, виплати, що не належать до фонду оплати праці: