Державна податкова служба України

09 Серпня, 2021 р., 16:55
Головне управління ДПС у Київській області повідомляє, що об’єктами одноразового (спеціального) добровільного декларування можуть бути визначені підпунктами 14.1.280 і 14.1.281 п. 14.1 ст. 14 ПКУ активи фізичної особи, що належать декларанту на праві власності (в тому числі на праві спільної часткової або на праві спільної сумісної власності) і знаходяться (зареєстровані, перебувають в обігу, є на обліку тощо) на території України та/або за її межами станом на дату подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації, у тому числі:
09 Серпня, 2021 р., 16:20
Головне управління ДПС у Київській області повідомляє, що на офіційному вебсайті Міністерства фінансів України  за посиланням: https://mof.gov.ua/uk/legal_acts_drafts_2021-485 розміщено проєкт наказу, яким планується затвердити форму одноразової (спеціальної) добровільної декларації та  Порядок подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації.
09 Серпня, 2021 р., 16:02
Головне управління ДПС у Київській області нагадує, що понеділок, 09 серпня 2021 року, є останнім днем подання
09 Серпня, 2021 р., 16:00
Головне управління ДПС у Київській області нагадує, що по операціях з:
09 Серпня, 2021 р., 15:53
Головне управління ДПС у Київській області у зв’язку з наближенням граничного терміну подання податкових декларацій за півріччя 2021, який закінчується 09 серпня 2021,  нагадує, що податкова декларація, розрахунок, звіт (далі - податкова декларація) подається за вибором платника податків у один з таких  способів:
09 Серпня, 2021 р., 15:49
Головне управління ДПС у Київській області повідомляє, що 22 липня 2021 року набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 15.04.2021 № 218 «Про внесення змін до Форми декларації про максимальні роздрібні ціни на підакцизні товари (продукцію) та Порядку складання та подання Декларації про максимальні роздрібні ціни на підакцизні товари (продукцію)» (далі - Наказ № 218),  яким приведено у відповідність до норм ст.215 та ст.220 Податкового кодексу України, форму декларації про максимальні роздрібні ціни на підакцизні товари (продукцію) (далі -Декларація) та порядок її складання та подання, що затверджені наказом Міністерства фінансів України від 25.03.2015 № 359 (далі - Наказ № 359), зокрема, щодо декларування максимальних роздрібних цін виробниками або імпортерами сигар, включаючи сигари з відрізаними кінцями, з вмістом тютюну.
09 Серпня, 2021 р., 15:10
Головне управління ДПС у Київській області повідомляє, що 01 серпня 2021 року набрав чинності Закон України від 01.07.2021 року № 1600-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо ставки податку на додану вартість при оподаткуванні операцій з постачання окремих видів сільськогосподарської продукції» (далі - Закон № 1600), яким вносяться зміни до Податкового кодексу України (далі - ПКУ).
09 Серпня, 2021 р., 15:06
Обчислення суми транспортного податку з об’єкта/об’єктів оподаткування фізичних осіб здійснюється контролюючим органом за податковою адресою (місцем реєстрації) платника цього податку, зазначеною в реєстраційних документах на об’єкт оподаткування.
09 Серпня, 2021 р., 15:01
ГУ ДПС у Київській області наголошує, що внесені зміни до форми і змісту розрахункових документів, які формують РРО.
09 Серпня, 2021 р., 14:54
З початку року платники пристоличного регіону спрямували до зведеного бюджету 19,5 млрд грн. Про це повідомила начальник ГУ ДПС у Київській області Олена Виноградова. За наданою інформацією, цей показник зріс на 22% або 3,5 млрд грн порівняно з аналогічним періодом минулого року.