10 Квітня, 2024 р., 16:36
Шановні мешканці Володарської селищної територіальної громади!
10 Квітня, 2024 р., 11:46
У зв’язку з проведенням робіт з технічного обслуговування системи газопостачання буде припинено подачу газу:
10 Квітня, 2024 р., 08:18
З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі» буде проводити ремонтні роботи у мережах Володарської селищної територіальної громади.
09 Квітня, 2024 р., 16:27
В рамках ініціативи «Насіння перемоги» проєкту Програми підтримки продовольчої безпеки «Згуртовані громади», що реалізується за підтримки Програми USAID з аграрного та сільського розвитку, багатодітним сім’ям Володарської громади передано насіння овочів від міжнародних компаній.
09 Квітня, 2024 р., 16:23
Це спеціальна телефонна лінія для надання консультацій та підтримки для ветеранської спільноти, членів їх сімей та родин загиблих Захисників і Захисниць. Її запущено командою Мінветеранів спільно з Червоним Хрестом України у тестовому режимі.
09 Квітня, 2024 р., 16:01
09 квітня у Володарській громаді відбувся ІІІ районний (зональний) етап змагань з баскетболу в рамках проекту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» серед учнів закладів загальної середньої освіти Білоцерківського району в Київській області під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО».
09 Квітня, 2024 р., 13:30
КП «Володарка» повідомляє про те, що у зв’язку із щорічною промивкою та хлоруванням водопровідної мережі у селищі Володарка буде відсутня питна вода з 20:00 12 квітня 2024 року (п’ятниця) по 22:00 14 квітня 2024 року (неділя).
09 Квітня, 2024 р., 11:25
Повне та скорочене найменування суб’єкта господарювання: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МАМАЙ-АГРО» (ТОВ «МАМАЙ-АГРО»).