19 Травня, 2024 р., 08:00
Щороку, в третю неділю травня, Україна вшановує пам'ять жертв політичних репресій.
16 Травня, 2024 р., 11:31
Церемонія прощання із загиблим Героєм, старшим солдатом Ільчуком Юрієм Григоровичем відбудеться 17 травня 2024 року об 11:30 в центрі села Косівка біля памʼятного знаку Сумуюча мати. А поховання відбудеться на кладовищі в селі Городище-Косівське о 12:00.
16 Травня, 2024 р., 10:22
Графік віялових відключень електропостачання по Володарській громаді
16 Травня, 2024 р., 10:01
Крізь віки український народ проніс любов до вишиванки та зберіг особливі традиції її створення.
16 Травня, 2024 р., 08:26
День вишиванки - це свято, що об'єднує мільйони українців по всьому світу, адже вишиванка є символом нашої національної ідентичності, єдності та незламності.