12 Травня, 2024 р., 15:11
Секретар Володарської селищної ради Сергій Вікторович Миколаєнко привітав ювілярку та вручив подарунок і квіти, побажав доброго здоров’я і довгого щасливого віку під Божим і людським благословенням, гарного настрою, молодості в серці, наснаги й сили, а у домі щоб панувала любов, злагода та добробут на довгі роки!
11 Травня, 2024 р., 19:31
З глибоким сумом повідомляємо про трагічну загибель жителів нашої громади капітана поліції Олександра Флоровича Кирчу та старшого лейтенанта поліції Віталія Віталійовича Самарчука в результаті автомобільної аварії.
11 Травня, 2024 р., 18:07
11 травня на Володарському селищному стадіоні «Колос» відбувся відкритий весняний турнір Володарської селищної територіальної громади з футболу серед юнацьких футбольних команд.
10 Травня, 2024 р., 13:57
10 травня на Володарському селищному стадіоні «Колос» відбулася першість Володарської селищної територіальної громади з футболу серед збірних команд юнаків 8-9 класів закладів загальної середньої освіти.
10 Травня, 2024 р., 13:41
09 травня секретар селищної ради Сергій Миколаєнко відвідав Рудосільську гімназію Володарської селищної ради, зустрівся з директором та педагогічним колективом навчального закладу.
10 Травня, 2024 р., 13:05
З 13 травня 2024 року на території громади спеціалісти державної ветеринарної служби розпочинають комплекс обов'язкових весняних протиепізоотичних заходів для тварин, що утримуються в особистих селянських господарствах.
09 Травня, 2024 р., 16:13
Працівник ТОВ «Ресурс» Олександр Держанюк знову передав FPV-дрон для військовослужбовців. Безпілотник придбали працівники Товариства з обмеженою відповідальністю «Ресурс» та місцеві мешканці Рудого Села.