14 Травня, 2024 р., 11:47
Сьогодні, 14 травня своє 90-річчя святкує жителька села Березна Ганна Григорівна Остапець.
14 Травня, 2024 р., 10:39
Сьогодні минає рік, як у стрій Небесного Війська став наш земляк, молодший сержант Андрій Володимирович Свистунов, житель села Рогізна, який загинув під час виконання бойового завдання 14 травня 2023 року в Бахмутському районі Донецької області.
14 Травня, 2024 р., 09:06
Старший солдат, старший стрілець-оператор відділення спеціального призначення взводу спеціального призначення роти спеціального призначення Ільчук Юрій Григорович з села Городище-Косівське, 26 червня 1986 року народження, 11 травня 2024 року загинув, виконуючи бойове завдання в Волноваському районі Донецької області.
13 Травня, 2024 р., 19:58
Володимир Петрович був мудрим керівником, доброю людиною, завжди дбав про свою громаду.
12 Травня, 2024 р., 16:05
Церемонія прощання із жителями нашої громади капітаном поліції Олександром Флоровичем Кирчу та старшим лейтенантом поліції Віталієм Віталійовичем Самарчуком відбудеться 13 травня 2024 року о 12:00 за адресою: площа Миру, селище Володарка.
12 Травня, 2024 р., 15:11
Секретар Володарської селищної ради Сергій Вікторович Миколаєнко привітав ювілярку та вручив подарунок і квіти, побажав доброго здоров’я і довгого щасливого віку під Божим і людським благословенням, гарного настрою, молодості в серці, наснаги й сили, а у домі щоб панувала любов, злагода та добробут на довгі роки!
11 Травня, 2024 р., 19:31
З глибоким сумом повідомляємо про трагічну загибель жителів нашої громади капітана поліції Олександра Флоровича Кирчу та старшого лейтенанта поліції Віталія Віталійовича Самарчука в результаті автомобільної аварії.