26 Квітня, 2024 р., 13:40
Протягом останніх років в Україні спостерігається зростаюча активність жінок у сфері підприємництва. Жінки в українському бізнесі працюють над тим, щоб змінити гендерні ролі та визначити новий образ успішного лідера. Зараз вони не лише відмінні менеджерки, а й ініціаторки інновацій. Їхня роль у впровадженні нових рішень та стратегій стає все більш вагомою.
26 Квітня, 2024 р., 10:55
38 років тому, 26 квітня 1986 року, на Чорнобильській АЕС сталася найбільша і найстрашніша за своїми наслідками техногенна радіаційна аварія.
24 Квітня, 2024 р., 18:03
Історичний день для України! Сенат США схвалив пакет допомоги на суму майже 61 мільярд доларів, що стане потужною підтримкою у нашій боротьбі з російським агресором. Очікується, що найближчим часом Президент США підпише цей законопроєкт.
24 Квітня, 2024 р., 10:35
Молодший сержант, командир відділення протитанкового взводу механізованого батальйону Леонід Леонідович Басок, 15 листопада 1969 року народження, загинув в жорстоких боях за Україну 20 липня 2022 року в Бахмутському районі Донецької області.