ГУ ДСНС України у Київській області

29 Вересня, 2022 р., 08:20
Під час похолодання різко зростають кількість і загроза виникнення пожеж через необережне використання електрообігрівачів та опалювальних печей, їхню несправність, короткі замикання внаслідок перевантаження електромереж тощо. За усім цим – життя та здоров’я людей, добробут громадян, їхня безпека.
29 Вересня, 2022 р., 08:18
До вибухонебезпечних предметів відносяться бомби, снаряди, міни, гранати. патрони.
21 Вересня, 2022 р., 17:51
До місця виклику направлено черговий караул 6-ї Державної пожежно-рятувальної частини смт Володарка, черговий караул 9-ї Державної пожежно-рятувальної частини м Тетіїв.
08 Вересня, 2022 р., 14:32
Зважаючи на невтішну статистику щодо виникнення побутових пожеж та у зв'язку з похолоданням, Білоцерківське районне управління, закликає усіх дбати про належний протипожежний стан власних помешкань та дотримуватись правил пожежної безпеки, адже загрозу завжди краще попередити, ніж мати справу з її наслідками.
08 Вересня, 2022 р., 13:58
Пожежі є найбільш руйнівним видом стихійних лих для людства. Щорічно вони не тільки завдають матеріальної шкоди, а й позбавляють людей здоров'я і навіть життя. Особливо вразливі в таких ситуаціях діти – вони не володіють необхідними навичками виживання в екстремальних ситуаціях і часто просто намагаються сховатися від вогню під ліжком або у шафі. Сьогодні ми розповімо, що кожна дитина повинна знати про пожежну безпеку.
08 Вересня, 2022 р., 13:50
Шановні громадяни! Основними причинами пожеж у побуті в основному є недотримання правил експлуатації або несправний стан електричних та газових приладів, паління у недозволених місцях, необережне поводження та дитячі ігри з вогнем.
05 Вересня, 2022 р., 10:26
03 вересня о 19:03 до оперативно-диспетчерської служби Білоцерківського району надійшло повідомлення про пожежу в приватному житловому будинку в селі Брідок.
16 Серпня, 2022 р., 11:12
ПАМ'ЯТАЙТЕ! При спалюванні трави на присадибних завжди існує загроза перекидання вогню на природні ділянки. Саме із спалювання сухого трав’яного настилу починається більшість пожеж у природних екосистемах. Аналогічним чином, існує загроза лісових пожеж і загоряння житлових будинків.