ГУ ДСНС України у Київській області

28 Липня, 2022 р., 13:13
До місця виклику направлено відділення чергового караулу 6-ї Державної пожежно-рятувальної частини смт Володарка. По прибуттю на місце події встановлено, що горить стерня на відкритій місцевості присадибної ділянки. Пожежу локалізовано о 10:29 та повністю ліквідовано о 10:42. До гасіння пожежі залучалася 1 одиниця техніки та 5 чоловік особового складу. Причина пожежі встановлюється.
21 Липня, 2022 р., 11:51
Білоцерківське РУ ГУ ДСНС України у Київській області звертається до сільгоспвиробників та населення з проханням бути відповідальними, дбати про навколишнє середовище і про урожай.
20 Липня, 2022 р., 16:52
не паліть у ліжку; слідкуйте за станом та справністю електромережі; разі виходу з приміщень не залишайте увімкненими телевізори, праски, обігрівачі тощо; не залишайте дітей без нагляду та не дозволяйте їм бавитися сірниками, запальничками та іншими небезпечними побутовими предметами; намагайтеся уникати перевантаження електричних мереж, не вмикайте одночасно побутові електроспоживачі великої потужності; подбайте про захист помешкання при користуванні пічним та газовим опаленням. Дотримуйтесь норм встановлення та правила користування; не використовуйте неякісні, саморобні та несертифіковані побутові електроприлади; контролюйте справність електроприладів, які використовуєте. Тільки дотримання правил пожежної безпеки дозволить надійно захистити вас і ваш будинок від пожежі!
18 Липня, 2022 р., 13:15
Аби в майбутньому зменшити кількість загиблих на водних об'єктах, слід обережніше поводитися на річках, озерах і ставках. Насамперед обирайте для купання спеціально відведені та обладнані місця. Відпочивайте на воді вранці й ближче до вечора, коли сонце гріє, але немає небезпеки перегрівання.
07 Липня, 2022 р., 14:12
06 липня о 13:38 до оперативно-диспетчерської служби 6-ДПРЧ смт Володарка надійшло повідомлення про те, що горить трав'яний настил та сміття в селі Городище-Пустоварівка.