ГУ ДСНС України у Київській області

11 Жовтня, 2022 р., 10:35
Шановні громадяни, пам’ятайте: чимала кількість горючих матеріалів в оселях формує значне горюче навантаження й створює умови для швидкого поширення пожежі. А наш сучасний побут насичений різними електроприладами, що за неправильної експлуатації, пошкодження чи роботи в аварійних режимах також здатні призвести до виникнення пожеж. Однак у більшості випадків вирішальним є особиста обережність  кожного та уважність до власної безпеки.
11 Жовтня, 2022 р., 10:27
Якщо почули сирени, перебуваючи вдома:
04 Жовтня, 2022 р., 13:30
Що робити, якщо ядерний вибух застав у приміщенні:
29 Вересня, 2022 р., 08:20
Під час похолодання різко зростають кількість і загроза виникнення пожеж через необережне використання електрообігрівачів та опалювальних печей, їхню несправність, короткі замикання внаслідок перевантаження електромереж тощо. За усім цим – життя та здоров’я людей, добробут громадян, їхня безпека.
29 Вересня, 2022 р., 08:18
До вибухонебезпечних предметів відносяться бомби, снаряди, міни, гранати. патрони.
21 Вересня, 2022 р., 17:51
До місця виклику направлено черговий караул 6-ї Державної пожежно-рятувальної частини смт Володарка, черговий караул 9-ї Державної пожежно-рятувальної частини м Тетіїв.
08 Вересня, 2022 р., 14:32
Зважаючи на невтішну статистику щодо виникнення побутових пожеж та у зв'язку з похолоданням, Білоцерківське районне управління, закликає усіх дбати про належний протипожежний стан власних помешкань та дотримуватись правил пожежної безпеки, адже загрозу завжди краще попередити, ніж мати справу з її наслідками.