18 Вересня, 2023 р., 14:56
За спільної ініціативи Міністерство охорони здоров’я України із Проєктом USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я» з метою підготовки впровадження електронних сервісів в системі охорони здоров'я проводиться всеукраїнське соціологічне онлайн-опитування громадян щодо електронного кабінету пацієнта.
18 Вересня, 2023 р., 12:00
Війна назавжди забрала у нас ще одного Захисника – ОЛЕГА МИКОЛАЙОВИЧА ОЛІЙНИКА з Володарки.
18 Вересня, 2023 р., 11:23
У Київській області з 18 вересня 2023 року розпочинається проведення планової пероральної імунізації м’ясоїдних тварин (лисиць, вовків, єнотовидних собак) проти сказу.
18 Вересня, 2023 р., 07:50
Старший лейтенант Вячеслав Олександрович Павлюченко, 1980 року народження, загинув 16 вересня 2023 року під час бойових дій в Херсонській області.
15 Вересня, 2023 р., 14:46
Щороку 17 вересня працівники Державної служби України з надзвичайних ситуацій відзначають своє професійне свято. Напередодні Дня рятівника секретар селищної ради Сергій Миколаєнко, перший заступник селищного голови Юрій Слободський та заступник селищного голови Олена Гетман привітали та адресували слова щирої подяки тим, хто іде на допомогу, ризикуючи своїм життям заради інших.
15 Вересня, 2023 р., 14:01
За дорученням Президента України відбулося розширене засідання президії Конгресу місцевих та регіональних влад під головуванням керівника Офісу Президента Андрія Єрмака. Такий захід удруге провели в новому форматі безпосереднього спілкування з представниками територіальних громад регіонів нашої країни – цього разу Харківської області.
14 Вересня, 2023 р., 19:31
У Київській області як і по всій Україні триває загальнонаціональна кампанія вакцинації дітей проти кору. Під особливою увагою перебувають діти віком від 2 до 17 років, які з будь-яких причин пропустили планове щеплення за Національним календарем щеплень.
14 Вересня, 2023 р., 19:13
Виконуючи бойове завдання загинув житель Лобачева ОЛЕКСАНДР ОЛЕКСАНДРОВИЧ ПОРОХОВНИК.
13 Вересня, 2023 р., 18:11
У грудні 2022 року Віталій вступив до лав ЗСУ, щоб боронити свою Батьківщину.