11 Жовтня, 2023 р., 11:49
Володарська селищна рада повідомляє, що сплата земельного податку, орендної плати за землю та податку за нерухомість є обов’язковою для всіх громадян!
10 Жовтня, 2023 р., 17:12
У Володарському селищному будинку культури розпочне роботу фотовиставка, присвячена полеглим захисникам “Полк “Азов” — янголи Маріуполя”.
10 Жовтня, 2023 р., 17:11
Сьогодні, 10 жовтня, секретар Володарської селищної ради Сергій Миколаєнко провів онлайн-засідання виконавчого комітету, на якому прийняли рішення про надання дозволу на розміщення фотовиставки «Азов – янголи Маріуполя», присвяченої вшануванню загиблих героїв – захисників України, у Володарському селищному будинку культури.
09 Жовтня, 2023 р., 13:52
Сьогодні, 09 жовтня, Україна відзначає Всесвітній день пошти. Саме цього осіннього дня в далекому 1874 році 22 країни заснували Всесвітній поштовий союз. Вже тоді світ відчув гостру необхідність створення і розвитку міжнародної структури для забезпечення вільного руху поштових відправлень по всій планеті. Дотепер поштові послуги в світі не втратили своєї актуальності.
09 Жовтня, 2023 р., 11:57
КУШНІР ЮЛІЯ ВІТАЛІЇВНА, лікар-педіатр, у відпустці з 09 жовтня 2023 року до 22 жовтня 2023 року.
09 Жовтня, 2023 р., 10:32
Сергій віддав своє життя за незалежність нашої країни 16 лютого 2023 року поблизу Вугледара Донецької області.
09 Жовтня, 2023 р., 08:30
З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі» буде проводити ремонтні роботи у мережах Володарської селищної територіальної громади.
08 Жовтня, 2023 р., 14:09
Шановні юристи Володарської громади!
08 Жовтня, 2023 р., 08:30
Шановні працівники державної санітарно-епідеміологічної служби громади! Прийміть щирі вітання з професійним святом!