Державна служба зайнятості

24 Лютого, 2022 р., 12:45
У зв'язку з ситуацією, яка склалася в державі, звертаємо вашу увагу, що відвідування служби зайнятості на 24.02.2022 року відмінено.
16 Лютого, 2022 р., 16:46
Станьте ближче до омріяної роботи.
16 Лютого, 2022 р., 16:34
Ключовою гарантією забезпечення прав неконкурентоспроможних на ринку праці громадян є встановлення квот на працевлаштування осіб, що належать до відповідної категорії.
16 Лютого, 2022 р., 16:18
Вибір професії — справа нелегка, але необхідна, адже щасливе й успішне життя багато в чому залежить від роботи, яку виконує людина.
03 Лютого, 2022 р., 10:15
Єдиний соціальний внесок (ЄСВ) — обов’язковий платіж роботодавця за найманого працівника до системи загальнообов’язкового державного соціального страхування.
03 Лютого, 2022 р., 10:06
З метою реалізації експериментального проєкту щодо впровадження нової моделі надання клієнтоорієнтованих послуг службою зайнятості 2 лютого 2022 року Володарською районною філією Київського обласного центру зайнятості було організовано засідання «круглого столу» на тему «Шляхи взаємодії служби зайнятості із соціальними партнерами щодо відбору кандидатів з числа безробітних громадян у патронатні вихователі». В заході взяли участь начальник служби у справах дітей та сім’ї виконавчого комітету Володарської селищної ради Лариса Колдашова, головний спеціаліст служби у справах дітей та сім’ї Ольга Грох та начальник відділу соціальної роботи центру надання соціальних послуг Володарської селищної ради Ірина Фещук.
02 Лютого, 2022 р., 16:30
01 лютого 2022 року начальник сектору взаємодії з роботодавцями Володарської районної філії Київського обласного центру зайнятості Любов Бучок провела нараду з представниками роботодавців, під час якої було обговорено зміни до Закону України «Про рекламу».
11 Січня, 2022 р., 16:37
Закон України «Про рекламу» ще у 2012 році доповнено статтею 24-1.