09 Серпня, 2021 р., 09:32
Білоцерківське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області інформує страхувальників та застрахованих осіб, що набув чинності наказ Міністерства охорони здоров’я України від 01.06.2021 № 1066 «Деякі питання формування медичних висновків про тимчасову непрацездатність та проведення їхньої перевірки», яким затверджено, серед іншого, Порядок формування медичних висновків про тимчасову непрацездатність в Реєстрі медичних висновків в електронній системі охорони здоров’я та Інструкцію по роботі з медичними висновками про тимчасову непрацездатність в Реєстрі медичних висновків в електронній системі охорони здоров’я та листками непрацездатності на період дії перехідної моделі.
26 Липня, 2021 р., 08:40
У першому півріччі 2021 року медичними та соціальними послугами управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області забезпечило 234 потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань на загальну суму 4 118,5 тис гривень.
26 Липня, 2021 р., 08:30
Фонд соціального страхування України прийняв від роботодавців заяви-розрахунки для фінансування 45 електронних лікарняних. Про це повідомили на селекторній нараді з питань реалізації перехідної моделі впровадження е-лікарняних, яка відбулась під головуванням начальниці управління страхових виплат та матеріального забезпечення виконавчої дирекції ФССУ Світлани Зарубіної.
23 Липня, 2021 р., 14:21
За оперативними даними, витрати на всі види допомоги (тимчасова непрацездатність, вагітність та пологи, поховання) по Київській області за перше півріччя 2021 року склали 469,41 млн грн.
23 Липня, 2021 р., 14:10
Відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області щомісячно здійснюють страхові виплати потерпілим (членам їх сімей) кількість яких станом на 1 липня становить 4279 осіб, з них: інвалідів I групи – 81 особа, II групи – 427 осіб, III групи – 1863 особи, а також 1611 потерпілих, які мають відсоток втрати працездатності без групи інвалідності та 297 осіб, які мають право на щомісячні страхові виплати в разі втрати годувальника. За І півріччя 2021 року потерпілим (членам їх сімей) виплачено 93,38 млн гривень.
23 Липня, 2021 р., 13:41
Станом на 1 липня цього року в управлінні виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області на обліку перебуває 182 тис. страхувальників, з яких: юридичні особи – 76,25 тис. (41,9%), фізичні особи-підприємці – 105,7 тис. (58,07%) та члени фермерського господарства – 0,05 тис. (0,03%).
23 Липня, 2021 р., 13:30
Сума середньоденної виплати допомоги по вагітності та пологах по управлінню Фонду соціального страхування України у Київській області за підсумками червня 2021 року склала 333,59 гривні. Це на 20,7%, або на 57,12 грн більше, ніж у тому ж місяці 2020 року.
23 Липня, 2021 р., 13:20
Одним з основних показників стану охорони праці є рівень виробничого травматизму та професійної захворюваності. За перше півріччя 2021 року до відділень управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області надійшло та зареєстровано 676 повідомлень (39 - зі смертельним наслідком) про нещасні випадки/гострі професійні захворювання (отруєння).
15 Липня, 2021 р., 14:17
В. о. начальника управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області Георгій Галиць провів сьогодні, 15 липня, нараду в форматі Zoom з керівниками відділень та профільними фахівцями медичних та соціальних послуг. Йшлося про забезпечення санаторно-курортним лікуванням потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання, недопущення порушення прав потерпілих, а також забезпечення раціонального та ефективного використання кошторисів відділень.
08 Липня, 2021 р., 16:55
Більшість роботодавців вже перейшли на електронний документообіг з Фондом соціального страхування України – близько 80% заяв-розрахунків, на підставі яких фінансується матеріальне забезпечення, подаються до Фонду онлайн. Про це інформує пресслужба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України.