01 Червня, 2022 р., 16:22
Солдат самохідної артилерійської батареї самохідного артилерійського дивізіону бригадної артилерійської групи Юхимець Анатолій Анатолійович, 07 вересня 1985 року народження, був призваний за мобілізацією 25 лютого 2022 року.
01 Червня, 2022 р., 12:20
2 червня: вул. Надрічна, Дружби, Лугова, Комарова, Армійська, Зарічна, пров. Жовтневий, Армійський, Росьовий.
31 Травня, 2022 р., 16:50
Шановні пацієнти! Доводимо до вашого відома інформацію про відпустки лікарів
31 Травня, 2022 р., 15:38
Війна диктує роботодавцям особливі вимоги до зберігання документів, зокрема трудових книжок. Цілком зрозумілі побоювання співробітників щодо надійності такого зберігання, враховуючи те, як швидко й жахливо розвивалися події на початку російської агресії. Що з цього приводу говорить законодавство?
31 Травня, 2022 р., 14:50
Водно-нітратна метгемоглобінемія – захворювання, яке характеризується підвищеним рівнем метгемоглобіну в крові. Метгемоглобін – це  одна із форм окисленого гемоглобіну, що не здатний вступати в зворотну реакцію з киснем і переносити його до всіх органів організму людини.  Цей стан сприяє розвитку прогресуючої гіпоксії в тканинах організму людини, особливо дітей. У немовлят та дітей першого року життя спостерігається дефіцит ферментів, які перетворюють метгемоглобін, що призводить до його накопичення. Саме тому, чим менша дитина, то тяжче перебігає хвороба. Якщо кількість метгемоглобіну перевищує 50% від загальної кількості гемоглобіну, організм може загинути від гіпоксії центральної нервової системи.
30 Травня, 2022 р., 18:20
Володарська селищна рада повідомляє про те, що на заправці "Energy Plus" реалізовується бензин та дизельне паливо.
30 Травня, 2022 р., 10:55
Шановні пацієнти! Доводимо до вашого відома інформацію про відпустки лікарів
30 Травня, 2022 р., 08:36
Володарська селищна рада повідомляє про те, що 04 червня 2022 року о 10:00 на спортивному майданчику для гри в міні-футбол Володарського селищного стадіону «Колос» відбудеться відкритий благодійний турнір з міні-футболу серед команд чоловіків віком 40+.