16 Березня, 2024 р., 16:20
Представники Громадської організації Володарської районної організації «Потерпілі Чорнобиля» Сергій Плетньов та Микола Когут передали три дрони для військовослужбовців. 39 учасників даної громадської організації спільними зусиллями придбали безпілотні літальні апарати для наших Захисників.
15 Березня, 2024 р., 15:21
Регіональний офіс водних ресурсів річки Рось оголошує про початок творчого конкурсу на найкращий цікавий факт на тему «Вода для миру».
15 Березня, 2024 р., 14:20
14 березня відбувся ІІ (територіальний) етап змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» під гаслом «Разом переможемо» серед учнів закладів освіти Володарської селищної територіальної громади. За перемогу боролися команди юнаків і дівчат з баскетболу.
14 Березня, 2024 р., 15:04
Страшна війна з ворогом забрала життя жителя селища Володарка, солдата ЄВГЕНІЯ ВАСИЛЬОВИЧА БРЕЗІЦЬКОГО.
13 Березня, 2024 р., 18:30
Володарська селищна рада нагадує громадянам, які мають у власності чи користуванні земельні ділянки, нерухоме майно чи займаються підприємницькою діяльністю, про своєчасність сплати податків.
13 Березня, 2024 р., 13:57
В селищі Воловець Закарпатської області відбувся чемпіонат України з армрестлінгу.