21 Березня, 2024 р., 12:49
Загибель Віталія принесла нестерпний біль у його родину та в нашу громаду, стала ще одним прикладом жорстокості та безжалісності ворога, який веде криваву війну проти України до сьогодні.
20 Березня, 2024 р., 18:00
20 березня відбувся ІІ (територіальний) етап змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» під гаслом «Разом переможемо» серед учнів закладів освіти Володарської селищної територіальної громади. За перемогу боролися команди юнаків і дівчат з волейболу.
20 Березня, 2024 р., 11:30
Кабінет Міністрів України прийняв постанову № 300 «Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у Державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції». Цей Порядок був затверджений у 2022 році постановою № 918 .
20 Березня, 2024 р., 10:33
Повідомляємо вам про відпустку лікаря НЯНЬКО РУСЛАНИ СЕРГІЇВНИ з 20 березня 2024 року до 29 березня 2024 року.
19 Березня, 2024 р., 13:22
КП «Володарка» повідомляє, що у зв’язку з промивкою та хлорацією водопровідної мережі в селі Лобачів буде відсутня вода з 14:00 22 березня 2024 року (п'ятниця) до 14:00 23 березня 2024 року (субота).
19 Березня, 2024 р., 09:20
Цьогоріч в Україні впроваджується безоплатна психологічна допомога для ветеранів та їхніх родин. Зокрема, Мінветеранів відшкодовуватиме вартість наданих послуг спеціалізованим закладам різних форм власності, в тому числі й фізичним особам-підприємцям, які надають такі послуги з психологічної допомоги.