19 Червня, 2023 р., 16:53
Мешканці громади активно долучилися до збору допомоги. Дякуємо всім хто підтримав населення Херсонщини:
19 Червня, 2023 р., 16:21
Відповідно до чинного законодавства України та рішення виконавчого комітету Володарської селищної ради від 31.05.2022 № 117 «Про заборону стихійної торгівлі у невстановлених та спеціально необладнаних місцях на території Володарської селищної територіальної громади», стихійна торгівля з рук на вулицях, площах, провулках, зупинках, пішохідних доріжках, тротуарах, газонах, перехрестях, прилеглих ділянках до житлових будинків, з машин та інших невстановлених та спеціально необладнаних для цього місцях ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ.
19 Червня, 2023 р., 10:06
Доводимо до вашого відома інформацію про відпустки лікарів.
19 Червня, 2023 р., 09:44
Благодійний фонд «Право на Захист» надає безкоштовну юридичну допомогу та супровід внутрішньо переміщеним особам та населенню, яке постраждало від конфлікту. Фонд не обмежується лише консультуванням, але також надає послуги складання юридичних документів, супроводом і представництвом громадян, в тому числі в судах України.
19 Червня, 2023 р., 09:17
В усі часи професія фермера була і залишається нелегкою та сповненою складнощів. Водночас вона залишається важливою та потрібною для добробуту та благополуччя нашої країни.
15 Червня, 2023 р., 16:01
15 червня відбулося засідання виконавчого комітету Володарської селищної ради, на якому прийняті рішення про:
14 Червня, 2023 р., 16:50
Відповідно до розпорядження секретаря селищної ради  від 13 червня 2023 року № 55 «Про скликання тридцять першої  сесії Володарської селищної ради VІІІ скликання» 11 липня 2023 року о 10-00 відбудеться засідання тридцять першої сесії селищної ради. Місце проведення: зал засідань, площа Миру, 4, смт Володарка.